Sen Çal Kapımı adlı dizideki hatadan dolayı ahlak sorgulaması yapılmakta

Sen Çal Kapımı adlı dizideki hatadan dolayı ahlak sorgulaması yapılmakta

39

Fox TV ekranları üzerinde Cumartesi akşamlarında yayınlanmaya devam etmekte bulunan Sen Çal Kapımı adlı dizinin yeni bölümü 20 Mart akşamında seyircilerle buluşmuş olacak.

 

Fox TV ekranları üzerinde Cumartesi akşamlarında yayınlanmaya devam etmekte bulunan Sen Çal Kapımı adlı dizinin yeni bölümü 20 Mart akşamında seyircilerle buluşmuş olacak. Hande Erçel’le Kerem Bürsin ikilisinin başrollerinde yer almakta olduğu dizide neler yaşanacak olduğu da merakla beklenmekte. Yeni bölümle alakalı ilk detaylar da ortaya çıkmış oldu.

Eda ile birlikte Serkan kavuşacak ancak bunun olması bundan böyle gerçek bir evliliğin gölgesinde yaşanmaya başlanan bir kavuşmaya dönmeye başladı. Eda’nın yapmış olduğu bir hata hikayenin geleceğini de biçimlendirmeye başladı.. Eda’nın Deniz’le resmi nikah kıymış olması aslına bakılırsa gerçek yaşamın akışına çokta uygun bir durum olarak öne çıkmadı.. Elbette ki bu aslında bir romantik komedi dizisi ancak gerçek yaşamla da paralel bir şekilde ilerleyebilmesi şart.

Senaristler söz konusu diziyi çok ilginç bir noktaya taşıyabilmek amacıyla bu şekilde bir senaryo yazmış oldu. Şimdi de işin içinden nasıl çıkılacak olduğu izleyenlerin merakını süslemeye devam ediyor. Gerçek yaşamda bu şekilde bir olay düşünebilir misiniz? Size de çok uçuk gelecektir öyle değil mi? Fakat senaristler dizinin ilgi çekebilmesi amacıyla uçuk durumda bulunup bulunmamasına bakmadan hikayeyi her tarafa doğru da çekebilmekte.

Sen Çal Kapımı adlı dizide Serkan ile birlikte Eda aşkı şimdilerde ise ahlak problemi şeklinde izleyicinin sorgulamalarıyla karşılaşmış olacak. Evli durumda bulunan bir kadın ve de aşığı arasında yer alan aşk ilişkisinin izleyenler kısmında tam olarak nasıl tepkiler doğuracak olduğu da merak edilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.