Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziye Kırmızı Oda adlı diziden transfer

Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziye Kırmızı Oda adlı diziden transfer

19

TV8 kanalının iki tane önemli dizisi yer alıyor. Bu söz konusu iki tane dizi de Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşımakta..

 

TV8 kanalının iki tane önemli dizisi yer alıyor. Bu söz konusu iki tane dizi de Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşımakta.. Diziler arasında yer alan Kırmızı Oda adlı dizi, Cuma günlerinde fazlasıyla başarılı bir performans sergilemekte. Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizi de Çarşamba günleri çok iyi durumda bulunan reytinglerinin yavaş bir şekilde düşüşüne şahitlik etmekte.

Demet Özdemir’in yanı sıra İbrahim Çelikkol ile birlikte Engin Öztürk’ün başrollerini paylaşmış olduğu Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizinin gidişatı çokta iyi durmamakta. Özellikle izleyenlerini Fox TV kanalının yeni başlamış olan Masumiyet adlı diziye kaptırmaya devam eden yapımla alakalı çok önemli bir atak yapılmış olan. Kırmızı Oda adlı dizide son haftalar içerisinde çok büyük bir ilgi görmüş olan Sadi adlı karakter, Doğduğun Ev Kaderindir adlı diziye gelecek.. Yani aslında Erkan Petekkaya, TV8 kanalının bir dizisinden öteki dizisine geçmiş olacak. Anımsanacağı gibi sezon başlarken de Demet Özdemir’le Binnur Kaya buluşması yaşanmaya başlamış ve iki dizinin arasında da geçişgenlik yaratılmış idi..

Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizinin yeni bölümüne, Kırmızı Oda adlı dizide can vermiş olduğu Delikanlı Sadi adlı karakterle milyonların sevgisini kazanmış olan Erkan Petekkaya, konuk olmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.