Kanal D yeni bir dizi daha hazırlıyor

Kanal D yeni bir dizi daha hazırlıyor

24

Burcu Biricik ile birlikte Feyyaz Şerifoğlu’nun Kırmızı Oda adlı dizideki uyumunun ardından aynı ikilinin Camdaki Kız adına sahip yeni dizi içerisine buluşacak olması da çok önemli bir gelişme şeklinde ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda ortaya çıkmıştı.

 

Burcu Biricik ile birlikte Feyyaz Şerifoğlu’nun Kırmızı Oda adlı dizideki uyumunun ardından aynı ikilinin Camdaki Kız adına sahip yeni dizi içerisine buluşacak olması da çok önemli bir gelişme şeklinde ardımızda bırakmış olduğumuz haftalarda ortaya çıkmıştı. Camdaki Kız adlı diziyle alakalı Kanal D adlı dizi daha şimdiden yurt dışındaki dağıtım ağını dahi kurmuş oldu ve her bir şeyin yolunda gitmekte olduğu ve ilginin fazlasıya büyük durumda bulunduğu ifade edilmekte.

Camdaki Kız adlı diziyi çok yakın bir zamanda yayınlamayı planlamakta olan Kanal D adlı dizinin gelecek sezonla ilgili olarak hazırlıklarına başlamış olduğu farklı bir dizisi daha ortaya çıkmış oldu. İngiliz gerilim yapımlarından biri olarak öne çıkan Liar adlı yapımın Türk uyarlamasının çekilecek olduğu ortaya çıkmış idi. Kanal D adlı kanalın bu söz konusu diziyi de bünyesine katmış olmasına kesin gözüyle bakılmakta. Süreç Film şirketi aracılığıyla hazırlıkları başlanmış olan bu dizi 2021-2021 sezonu içerisinde izleyicilerle buluşmuş olacak.

Milliyet Cadde yazarları arasında yer alan Sina Koloğlu da kendisine gelmiş olan Liar adlı dizinin uyarlamasıyla alakalı detayları köşesi içerisinde yazmış oldu. Dizinin adı ise Yalancı olarak karşımıza çıkacak. İlk bölümün ise Eylül ayı içerisinde ekranlara gelecek biçimde bir çekim programı uygulanmış olacak.. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer yer alacakken senaryosunda ise Yekta Torun imzası olacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.