Biz Zamanlar Kıbrıs Adlı dizinin ne zaman başlayacağı kesinleşti

Biz Zamanlar Kıbrıs Adlı dizinin ne zaman başlayacağı kesinleşti

26

TRT1 ekranları üzerinde çok büyük bir heyecanla beklenmeye başlanan, Kıbrıs Türk halkının yaşamış olduğu zulmü ekrana taşıyabilecek Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin fragmanları çok büyük bir ilgi görmeye başlamıştı.

 

TRT1 ekranları üzerinde çok büyük bir heyecanla beklenmeye başlanan, Kıbrıs Türk halkının yaşamış olduğu zulmü ekrana taşıyabilecek Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin fragmanları çok büyük bir ilgi görmeye başlamıştı. Dizinin tam olarak ne zaman başlayacak olduğu da daha kesin olmamıştı. Fakat Tövbeler Olsun adlı dizinin final yapacak olduğu bilinmekteydi ve çok yakın bir zamanda da Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin başlaması planlanmaya başlamıştı. Nihayet o söz konusu tarih ortaya çıkmış uruma.

‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ adlı dizi 1 Nisan tarihi içerisinde TRT 1’de başlayacak! Perşembe günleri için çok daha iddialı bir dizi yolda.. Tamamen gerçek bir vatan mücadelesinin anlatılacak olduğu, başrollerinde ise Serkan Çayoğlu’nun yanı sıra Ahmet Kural ile birlikte Pelin Karahan, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın ve Devrim Saltoğlu’nun yer aldığı ‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ alı dizi 1 Nisan Perşembe gününde TRT1 ekranlarında çok büyük bir heyecan dalgası yaşatmış olacak.

TRT 1 kanalının reyting rekorları kırmaya hazırlanmakta olan, Kıbrıs Türk halkının varoluşunun yanı sıra özgürlük mücadelesinin ekranlara taşınacak olduğu ‘Bir Zamanlar Kıbrıs’ adlı dizi 1 Nisan Perşembe gününde seyircilerle buluşmuş oluyor. Güçlü bir urumdaki oyuncu kadrosu ile birlikte dikkatleri çekmeyi başaran dizinin geçmiş olduğumuz günlerde ekrana gelmeye başlayan ilk fragmanı içerisinde; 1963 senesine tarihe Kanlı Noel gecesi ismiyle geçmiş olan, Kıbrıs Rumlarının, Kıbrıs Türklerine karşı düzenlemiş olduğu saldırılardan yürekleri dağlamakta olan bazı görüntüler ekrana gelmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.