Hekimoğlu adlı dizi için final kararı kesin gibi

Hekimoğlu adlı dizi için final kararı kesin gibi

90

Kanal D ekranları üzerinde Salı akşamları günlerinde yayınlanmaya devam eden Hekimoğlu adlı dizi, çok iyi oyunculuk performanslarının yanı sıra güçlü hikayesinden dolayı çok büyük bir beğeni toplamış oldu.

 

Kanal D ekranları üzerinde Salı akşamları günlerinde yayınlanmaya devam eden Hekimoğlu adlı dizi, çok iyi oyunculuk performanslarının yanı sıra güçlü hikayesinden dolayı çok büyük bir beğeni toplamış oldu. İlk sezonu içerisinde fazlasıyla iyi sonuçlar almış olan, ekranlarda dizi izlemeyi bırakmış olan bir kesim izleyenleri dahi tekrardan televizyona çekme başarısı sergilemiş olan bir dizi olarak öne çıkmaktaydı.

Söz konusu dizi bir grup izleyicinin tarafından fazlasıya beğenilmiş olsa bile çok uzun bir zamandan beri ortalama reytinglerin üstüne çıkmayı başaramadı. Hatta bazı günlerde çok düşük oranlar da gelmiş oldu.. Ancak bütün bu süreç içerisinde Kanal D kanalı, Hekimoğlu adlı diziye desteğini vermiş oldu ve bunun sayesinde de dizi yoluna devam edebilmiş oldu.

Fakat bu yolun sonu da artık finale doğru gidiyor. Karar alınmış bir durumda ve Mayıs ayı içerisinde dizi finale gitmiş olacak. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Hekimoğlu adlı dizinin üçüncü sezonu olmayacak, söz konusu dizi Mayıs ayı içerisinde final yapmış olacak.

Pek çok izleyici ise bu karardan ötürü çok büyük bir rahatsızlık yaşamış olacaktır. Fakat Hekimoğlu adlı dizinin üçüncü sezonunun da bu söz konusu sezondan çok daha değişik durumda olmayacağı, hatta reytinglerinin çok daha düşmesi gerçekleşecek olabilir. Bu söz konusu riski alabilmek ise çokta mantıklı gelmiyor elbette ki..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.