Masumlar Apartmanı adlı diziyle alakalı çok önemli bir karar almış durumda

Masumlar Apartmanı adlı diziyle alakalı çok önemli bir karar almış durumda

32

Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazmış olduğu Madalyonun İçi adına sahip kitabı içerisindeki hikayeden uyarlanmış olan Masumlar Apartmanı adlı dizi bu sezona da adeta damgasını vurmuş oldu.

 

Gülseren Budayıcıoğlu’nun yazmış olduğu Madalyonun İçi adına sahip kitabı içerisindeki hikayeden uyarlanmış olan Masumlar Apartmanı adlı dizi bu sezona da adeta damgasını vurmuş oldu. Dizinin çok güçlü bir oyuncu kadrosunun yanı sıra fazlasıya etkileyici bir hikayesi de mevcut.. Bu söz konusu sezonun en değişi konseptte yer alan dizisi şeklinde öne çıkan Masumlar Apartmanı adlı dizi, aynı zaman içerisinde en iyi reytinglere ulaşmış olan dizi şeklinde de kayıtlara geçmiş oldu.

Ezgi Mola’nın yanı sıra Merve Dizdar ile birlikte Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerini paylaştığı dizide çok önemli kararlar alınmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Senaristlerden Deniz Madanoğlu, Tansel Öngel’in can vermiş olduğu Naci karakterinin geleceği hususunda da kararını vermiş gibi gözükmekte.. Naci’ye tam bir şekilde ne olacağını izleyen herkes çok fazla merak ediyordu. Tansel Öngel’in başarılı durumda bulunan performansı da rolün uzatılmasına sebep olmuş idi. Naci hikayeden gidecek mi, yoksa kalacak mı?

Dizinin senaristi, Naci adlı karakteri öldürmüyor fakat Ankara’ya yollayacak. Yani ilerki dönemler içerisinde ihtiyaç duyulursa Naci tekrardan hikayeye katılacak olabilir. Fakat komple hikaye üzerinden çıkartılma ihtimali de var.. Yani aslına bakılır is Deniz Madanoğlu, gidişata uygun bir şekilde Naci adlı karakterini çok önemli bir koz şeklinde elinde tutmayı talep ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.