Kuruluş Osman adlı dizide bir ayrılık, bir transfer

Kuruluş Osman adlı dizide bir ayrılık, bir transfer

41

ATV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ve başrolünde ise Burak Özçivit’in bulunduğu Kuruluş Osman isimli dizinin bu hafta ekrana gelmiş olan 51. bölümü içerisinde bir tane oyuncu yapıma veda etmiş idi.

 

ATV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ve başrolünde ise Burak Özçivit’in bulunduğu Kuruluş Osman isimli dizinin bu hafta ekrana gelmiş olan 51. bölümü içerisinde bir tane oyuncu yapıma veda etmiş idi. Dizi içerisinde Abdurrahman Gazi adlı karaktere can veren Celal Al, hikayesi sona erdiğinden dolayı diziye de veda etmiş oldu. Abdurrahman Gazi adlı karakter Moğolların saldırısı esnasında öldürülmüş oldu ve böylelikle de Celal Al diziden ayrıldı.

Çarşamba günlerine damgasını vurmayı başaran popüler dizi, heyecanlı bölümleri ile beraber izleyen herkesi ekrana kilitlemekteyken, karakterlerden bazılarının gidişiyle beraber bazılarının da gelmesine tanıklık etmekte izleyenler.. Bir tane karakterin ayrılmasının sonrasında yeni bir karakterin diziye katılacağı da çok kısa bir zaman öncesinde ortaya çıkmış oldu. Tv100 kanalında yer alan habere bakılırsa diziye yeni katılmış olan isim de Emre Koç olarak öne çıkacak.

Emre Koç, 2006 senesinden bu yana dizi sektörü içerisinde yer almakta ve bir çok yapım üzerinde de oynadı. Zeki Demirkubuz’un Kader adına sahip sinema filmi içerisinde oynamasının ardından ilk önce Arka Sokaklar adlı dizi içerisinde rol almıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.