Sen Çal Kapımı adlı dizi final yapıyor mu?

Sen Çal Kapımı adlı dizi final yapıyor mu?

24

Savaşçı adlı dizi hazır ve dört tane bölümü de yayın için beklemekte. Dizi ekibi ise çok yoğun bir tempo içerisinde yeni bölümleri çekmeye devam ediyor.

 

Savaşçı adlı dizi hazır ve dört tane bölümü de yayın için beklemekte. Dizi ekibi ise çok yoğun bir tempo içerisinde yeni bölümleri çekmeye devam ediyor. Yani Eskişehir ilinden gelmiş olan haberler Savaşçı adlı dizinin yayın amacıyla her şeyinin hazır durumda bulunduğunu anlatmakta. Fakat Fox TV kanalı da, bu söz onusu iddialı dizisini bir türlü başaramamakta. Zira, 7 günde de bir dizisi mevcut ve 7 tanesi de çok iyi gitmekte. Hal bu şekilde olunca en düşük performansa sahip dizi olarak öne çıkan Sen Çal Kapımı adlı izinin final yapması konusunda beklentiler vardı. Fakat bu da gerçekleşmiş değil

Ayrıca bir müddet daha dizinin devam edecek olduğu, 50. bölüme dek devam edeceğini de söylemekte olanlar da var. Diziye alakalı son gelmiş olan bilgiler de yaz dönemi içerisinde de devamı konusunda karar çıktığı şeklinde..

Fox TV kanalının bu sezon içerisinde de yazlık dizi olarak Sen Çal Kapımı adlı diziyi ekranda tutacağı anlaşılmakta. Bu söz konusu karar kesin bir biçimde açıklanmış değil. Fakat son haftalar içerisinde ortaya çıkmış olan bilgilerle beraber diziye çok daha kararlı bir desteğin sunuluyor olması da aslına bakılırsa en önemli işaretler arasındaydı.. Sen Çal Kapımı adlı diziye hayran olanlar, bir müddet daha dizilerini ekranlarda izleyebiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.