Baraj adlı dizi için final kararı çıkmış durumda

Baraj adlı dizi için final kararı çıkmış durumda

23

Başrollerini Feyyaz Duman ile birlikte Biran Damla Yılmaz’ın paylaştığı Fox TV kanalında ekranlara gelmeye devam eden Baraj adlı dizinin final yapacak olduğu bilgisine ulaşıldı!

 

Başrollerini Feyyaz Duman ile birlikte Biran Damla Yılmaz’ın paylaştığı Fox TV kanalında ekranlara gelmeye devam eden Baraj adlı dizinin final yapacak olduğu bilgisine ulaşıldı! Bir müddettir reytingleri beklentilerin daha da altında gitmeye devam eden diziden gelmiş olan karar, diziyi takip edenleri üzerken, kaç bölümün ardından ekrana veda edecek olduğu da ortaya çıkmış durumda.

Sezon sonlarına doğru ilerlemekteyken bazı dizilerin Mayıs ayı ila Haziran ayını dahi görmeyi başaramadan final yapma durumları ise sürüyor. Bir müddettir reytingleriyle direnmekte olan Fox kanalının Baraj adlı dizisiyle alakalı alınmış olan kararda kesinleşti. Salı günlerinde yayınlanmakta olan ve kadrosu içerisinde Burak Yörük’ün yanı sıra Sumru Yavrucuk ile birlikte Gizem Karaca’nın da yer almış olduğu dizi içerisinde hikayeye heyecan katma maksadıyla farklı taktikler geliştirilmiş oldu ancak ne kadar üzücüdür ki talep edilen reytinglere ulaşılmayı başaramadı.

Bu hafta içerisinde otuzüçüncü bölümü ekranlara gelen dizinin final ile alakalı haberini, Gazetecilerden Birsen Altuntaş, twitter hesabı üzerinden duyurmuş oldu. Dizinin tam olarak altı bölümün ardından yani 39. bölüm içerisinde final yapacak olduğu da belirtiliyor.

Dizinin sezon sona erdiği zaman final yapacak olduğuna yönelik ardımızda bırakmış olduğumuz hafta bir takım iddialar gündeme gelmiş idi. Lakin kesin bir bilgi de bulunmuyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.