Artık Arka Sokaklar’da yer alacak

Artık Arka Sokaklar'da yer alacak

70

Arka Sokaklar adlı dizinin ekibi içerisinde de dikkatleri çekmeyi başaran gelişmeler mevcut.

 

Arka Sokaklar adlı dizinin ekibi içerisinde de dikkatleri çekmeyi başaran gelişmeler mevcut. Koronavirüse yakalanmış olan Yüsra Geyik’in can verdiği Zeliha adlı karakterin durumu son zamanlarda öne çıkmış oldu. Giray’ın tecavüz etmiş olduğu Zeliha’nın ruh hallerini fazlasıyla iyi bir şekilde yansıtmayı başaran Yüsra Geyik, ekranlarda gözyaşı döktürmüş olan bir performans ortaya koymayı başardı. Zeliha’nın ölmeyi talep etmesi, babası olan Hüsnü Çoban’ın düşmeye başladığı durum hikayenin dramla alakalı yönünü de sergilemekte..

Dizi içerisinde çok daha farklı bir önemli gelişme daha mevcut. Ünlü durumda bulunan isim daha Arka Sokaklar adlı diziye katılacak. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Alican Albayrak, bundan böyle Arka Sokaklar adlı dizide yerini almış olacak.

Dizi içerisindeki karakteri merak edilmiş olan oyuncuyu izleyenler aslında eski rollerinden iyi tanınmakta. 2011 senesi içerisinde Derin Sular adına sahip diziyle ekranlarda yer almış olan ünlü oyuncu, Kara Ekmek adlı dizide de Ömer isimli karaktere can verdi. Daha sonra da Teğmen Murat karakteriyle Savaşçı adlı dizide 30 bölüm görev almış olan Alican Albayrak, en son ise 2019 – 2020 sezonu içerisinde Kuruluş Osman adlı dizide Huan isimli karaktere can vermişti.

Bir müddettir dizilerde yer almamış olan ünlü oyuncu, bundan sonra Arka Sokaklar adlı dizinin kadrosunda yerini almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.