Sen Çal Kapımı adlı dizinin finaliyle alakalı yer bulunmuş durumda

Sen Çal Kapımı adlı dizinin finaliyle alakalı yer bulunmuş durumda

27

Fox TV kanalı, Savaşçı adlı dizinin beşinci sezonunu 10 Nisan Cumartesi gününde başlatmış olacak.

 

Fox TV kanalı, Savaşçı adlı dizinin beşinci sezonunu 10 Nisan Cumartesi gününde başlatmış olacak. 100. bölümü ekrana gelmiş olacak ve Savaşçı dizisinin hayranları da heyecanlı bir şekilde beklemekte oldukları dizilerine kavuşmuş olacak. Tamer Karadağlı’nın yanı sıra Ediz Hun ile birlikte Ekin Mert Daymaz, Anıl Tetik, Serenay Aktaş ve Erkan Meriç benzerindeki önemli isimlerin de kadrosuna katılmış olduğu dizinin duyurusu gerçekleştirildi. Savaşçı adlı dizinin hayranları ise bu gelişmeye fazlasıyla memnun olmuş durumda.

Sen Çal Kapımı adlı diziye ne olduğu da çok fazla merak edilmekteydi. En sonunda Fox TV kanalı, dizinin akıbetiyle alakalı duyuruyu da yapmış oldu.. Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin ikilisinin başrollerini paylaştığı dizi bu hafta koronavirüs probleminden dolayı, çekimlerin bitirilememesinden dolayı ertelenmiş oldu.

Sen Çal Kapımı adlı dizinin 39. bölümündeki sezon finalinin yayın tarihi ise kesinleştirilmiş oldu. 17 Nisan Cumartesi gününde Savaşçı adlı dizinin 101. bölümü saatler 20.00’yi gösterirken ekrana gelmesinin hemen ardından saatler 22:45’te ise Sen Çal Kapımı adlı dizinin 39. sezon finali yayınlanmış olacak.

Hemen anımsatmamızda yarar var, Sen Çal Kapımı adlı diziyle alakalı bu çok kısa bir aradır. Dizi, Haziran ayının itibariyle tekrardan ekranda almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.