Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in yeni rotasını herkes merak ediyor

Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in yeni rotasını herkes merak ediyor

146

Sen Çal Kapımı adına sahip romantik komedi dizisi ikinci sezonla beraber devam etmekte ancak dizinin 50. bölüme gelindiğinde de final yapması kesin hale geldi.

 

Sen Çal Kapımı adına sahip romantik komedi dizisi ikinci sezonla beraber devam etmekte ancak dizinin 50. bölüme gelindiğinde de final yapması kesin hale geldi. Diziden geriye yalnızca 8 bölüm kalmış durumda. Bu ise demek oluyor ki, Ağustos ayının son günlerine doğru dizi veda etmiş olacak. Pekala Kerem Bürsin ile birlikte Hande Erçel ikilisi şimdiden bir plan yapmış durumda mı?

Ünlü durumda bulunan çiftin hayranları yeni dönem içerisinde bir yapımda rol alıp almayacak oldukları konusunda meraklı. Ayrıca söz konusu bu ikilinin ortak bir dijital proje içerisinde yer alacağı dedikoduları da mevcut durumdaydı. Fakat ünlü çift katılmış oldukları ödül töreni içerisinde ortak projenin hususunda kesin bir durum olmadığını belirttiler.

Gelecek planları da sorulmuş durumda ancak halen dizinin devam etmekte olduğunu anımsatan Kerem Bürsin,’Zaten şu zamanlarda bir işimiz bulunduğundan dolayı bunları konuşmak hiç bir şekilde doğru değil. Güzel de devam eden bir işimiz mevcut. Bizim işimiz içerisinde fazlasıyla belirsiz bir durum olduğundan dolayı, belki proje ile birlikte karakteri beğenmezsin. Çok harika bir şey çıkar ise, güzel bir karakter çıkarsa niçin olmasın’ ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.