Seksenler adlı dizi TRT1 ekranları üzerinde eski günlerine dönecek

Seksenler adlı dizi TRT1 ekranları üzerinde eski günlerine dönecek

60

TRT 1 kanalının en sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkan ‘Seksenler’, yeni sezonu ile birlikte izleyicilerle buluştu.

 

TRT 1 kanalının en sevilen dizilerinden biri olarak öne çıkan ‘Seksenler’, yeni sezonu ile birlikte izleyicilerle buluştu. Geçmiş olduğumuz 2 sezondan beri günlük dizi formatında erken saatlerde yayınlanmakta olan dizi, yaz ekranı olduğunda haftalık dizi şeklinde eski günlerine dönüş gerçekleştirmiş olacak. Yeni sezon içerisinde diziye katılım gerçekleştiren oyuncular arasında Zeynep Demirel ile birlikte Reha Özcan benzerinde çok sevilen isimler yer almaktayken, ‘Çağatay’ adlı karaktere canlandırmakta olan başarılı oyunculardan İlker Ayrık da diziye geri dönüş yapıyor.

Yeni sezon içerisinde daha komik bir durumda, daha eğlenceli ve aynı zamanda daha neşeli izlenecek olduğu açıklanan Seksenler adlı dizi, yeni sezonu ile beraber yeniden TRT 1 kanalında ekranlara gelmekte. Samimi durumda bulunan hikayelerinin yanı sıra usta oyuncu kadrosuyla beraber izleyicilerin gönlünde yer edinmiş olan Seksenler adlı dizi, yeni sezonu içerisinde ekranların sevilen isimleri ile beraber yoluna devam etmekte.

Seksenler adlı dizi, bu sezon içerisinde de yeni katılmış olan oyuncularıyla ve gülümseten hikayeleri sayesinde isminden çok fazla söz ettirmiş olacak. Diziye katılım gerçekleştiren oyuncuların arasında; Zeynep Demirel ile birlikte Reha Özcan gibi sevilmekte olan, popüler isimler yer almakta. Öte yandan Seksenler adlı dizide ‘Çağatay’ adlı karaktere can veren başarılı oyunculardan İlker Ayrık diziye geri dönüş yapmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.