Aşkın Tarifi adlı dizi için kardeş bir dizi yolda

Aşkın Tarifi adlı dizi için kardeş bir dizi yolda

91

Mehmet Yiğit Alp’in yapım firması olarak öne çıkan NTC Medya şirketi, son zamanlarda Aşkın Tarifi adına sahip romantik komedi dizisi ile birlikte öne çıkmış oldu.

 

Mehmet Yiğit Alp’in yapım firması olarak öne çıkan NTC Medya şirketi, son zamanlarda Aşkın Tarifi adına sahip romantik komedi dizisi ile birlikte öne çıkmış oldu. Kanal D ekranı üzerinde başlamış olan bu yeni dizi, yaz döneminin neşesi olmuş durumda.

İlk iki tane bölümü birazda olsa düşük reytingler almış olmasına karşın, Aşkın Tarifi adlı dizi 3. bölümüyle reyting sıçraması yapmış oldu ve hem yapımcıyı hem ise Kanal D’yi oldukça memnun etmeyi başardı. Dizi dünyası içerisine NTC Medya şirketi yeni bir yapımla daha hizmet etmeyi sürdürecek

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Aşkın Tarifi adlı diziye bir kardeş gelmekte. Hilal Yıldız’ın hikayesini kaleme almış olduğu ve Feride Kaytan’ın yönetmenliğini yapacak olduğu yeni dizinin adı da El Kızı olarak öne çıkacak. El Kızı adlı diziyle alakalı gelişmeler daha halen fazlasıyla taze ve fazla bir bilgi de halen mevcut değil.

ATV kanalında yayınlanmakta olan Akıncı adlı dizi de NTC Medya şirketi tarafından hazırlanmakta. Yeni sezon içerisinde firmanın 3 tane dizisi ekranlarda yer alıyor olacak. Akıncı adlı diziyle alakalı ardımızda bırakmış olduğumuz gün Şükrü Özyıldız açıklamalarda bulunmuş ve ikinci sezonun tam olarak nasıl devam edecek olduğuna yönelik bir şekilde çalışmaların halen sürdüğünü, kendisinin de çok fazla bir bilgi sahibi olmadığını ifade etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.