EDHO’da kriz mi var?

EDHO'da kriz mi var?

62

Ünlü oyunculardan biri olan Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer almakta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziyle ilgili ekip yakın bir zamanda sete çıkmış olacak.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer almakta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı diziyle ilgili ekip yakın bir zamanda sete çıkmış olacak. Hızır Çakırbeyli karakteriyle seyretmiş olduğumuz Oktay Kaynarca, Eylül ayının son günlerinde çalışmalara başlayacak olduklarını ifade etti.

Hem dizide yer alan oyuncular hem de ekran başındaki izleyiciler yönünde heyecan içinde beklenmekte olan bir sezon daha gelmiş durumda. Her sezon başlarken dizinin hayranı olanlar yeni hikayenin nasıl olacağı ve tam olarak kimlerin yapıma dahil olacağı hususunda çok büyük bir merak içinde olmakta. Bu sezon içerisinde de tamamen aynı manzara yaşanmakta.

Oktay Kaynarca ise yeni sezonla alakalı hikayeyi çok fazla merak etmekte olduğunu ifade ederek bu heyecana ortak olmuş durumdaydı. Dizi içerisinde İlyas Çakırbeyli adlı karaktere can veren Ozan Akbaba’nın hikayeden ayrılabilecek olduğu hususunda iddialar ortaya atılmaktaydı. Ünlü durumda olan oyuncu bu iddialar sorulduğunda da işini sürdüreceğini ifade etmişti.

İlyas adlı karaktere veda mı edilmiş olacak, bu hususta kesin bir durum halen bulunmuyor.. Fakat Ozan Akbaba açısından diziye devam etme hususunda bir problem olmadığı anlaşılmakta.

Ayrıca bir de ortaya kriz iddiası atılmış durumda.. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın elde etmiş olduğu kulis bilgisine bakılırsa dizinin ekibiyle ATV kanalının yönetimi arasında bir kriz çıkmış oldu. Bu söz konusu krizin çıkmış olmasının sebebi merak edilmekte.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.