ATV’de bir tane daha dizi bayağı bir sıkıntılı

ATV'de bir tane daha dizi bayağı bir sıkıntılı

75

ATV ekranları üzerinde Pazar günlerinde yayınlanmayı sürdüren İkimizin Sırrı adlı dizinin reytingleri hiç kimseyi tatmin etmemekte..

 

ATV ekranları üzerinde Pazar günlerinde yayınlanmayı sürdüren İkimizin Sırrı adlı dizinin reytingleri hiç kimseyi tatmin etmemekte.. Aras Aydın ile birlikte Leyla Feray’ın başrollerini paylaştığı söz konusu dizinin her bölümü daha önceki bölümden hem daha heyecanlı bir durumda hem ise çok daha iyi gelmiş oluyor.

Fakat dizinin reytinglerine şöyle bir bakıldığında kalitesine oranlandığı zaman çok düşük rakamlar görmüş oluyoruz. Sosyal medya üzerinde dizi hayranı olanlar da bu duruma fazlasıyla üzülmüş olduklarını ifade eden yorumlarda bulunuyor. 7. bölümü ekranlara gelmiş olan İkimizin Sırrı adlı dizi, fazlasıyla güçlü bir dram dizisi olarak öne çıkıyor.

ATV kanalında izleyicilerinin sevmesi konusunda beklentiler bulunan ancak çok yüksek bir ilgi görmeyi başaramayan dizinin ortalamanın fazlasıyla altına düşmüş olan reytingleri sıkıntıları da arttırmış oluyor. Yedinci bölümüyle beraber dizi tüm kişiler kategorisi içerisinde altıncı sırada yer almış durumdayken, AB kategorisi içerisinde dokuzuncu olmayı başardı ve ABC1 grubu içerisinde de onuncu sırayı elde etmiş oldu.

Pek çok dizi hayranı ATV kanalının final kararı alacak olmasından çok büyük bir endişe duymakta.. Daha hala böyle bir durum bulunmuyor ancak reytingler düşük gelmeyi sürdürürse işler tersine de dönecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.