Evlilik Hakkında Herşey adlı dizi sezona nasıl başlangıç yaptı?

Evlilik Hakkında Herşey adlı dizi sezona nasıl başlangıç yaptı?

73

Yeni sezonla alakalı 11tane dizi hazırlatmış olan Fox TV’nin yeni bir dizisi daha ekranlarda izleyicilerle buluşmuş oldu.

Yeni sezonla alakalı 11tane dizi hazırlatmış olan Fox TV’nin yeni bir dizisi daha ekranlarda izleyicilerle buluşmuş oldu. Salı rekabeti içerisine dahil olmuş durumdaki Evlilik Hakkında Her Şey adına sahip proje, daha ilk bölümüyle çok büyük bir ilgi görmüş oldu.. Gökçe Bahadır’ın yanı sıra Gökçe Eyüboğlu ile birlikte Sumru Yavrucuk ve Tülin Ece’nin başrollerini paylaştığı bu dizinin reytingleri fazlasıyla merak edilmekteydi.

Dizinin ilk bölümüyle alakalı reytinglerinin ortalamanın çok daha üstünde geldiğini açıkça ifade edebiliriz.. Tüm kişiler kategorisi içerisinde birazcık düşük kalmış olsa da AB ile birlikte ABC1 kategorileri içerisinde dizi çok iyi bir performans sergilemiş oldu. Kadın izleyenlerin özellikle de dikkatini çekmiş olan dizinin bu sezonda başlamış öteki yapımlara nazaran çok daha iyi bir başlangıç yaptığını açıkça gözlemlemekteyiz.

Hem sosyal medya platformlarının ilgisi hem mevcut durumdaki reytingleri hem de sıralamada ilk 10’un içinde yer almasıyla  beraber Fox TV kanalının bu yeni dizisi için fazlasıyla olunlu bir görünüm mevcut.. Gökçe Bahadır’ı fazlasıyla çok özlemiş olan hayranları sosyal medya üzerinde çok güçlü bir etkileşim oluşturmuş oldu.

Diziyle alakalı olarak binlerce mesaj sosyal medya üzerinde paylaşılmış oldu. Reytingler konusunda da tüm kişiler içerisinde yedincilik gelmiş durumda olsa bile AB grubu içerisinde üçüncü olmayı başaran dizi, ABC1 grubunda da günü beşinci bitirmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.