Yasak Elma dizisinin setindeki problem çözülmüş durumda

Yasak Elma dizisinin setindeki problem çözülmüş durumda

69

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta yaşanmış olan bir olay Yasak Elma adlı dizinin çekimlerinin aksamasına sebep oldu.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta yaşanmış olan bir olay Yasak Elma adlı dizinin çekimlerinin aksamasına sebep oldu. Dizide ikinci yönetmen olarak görev yapan Oğulcan Eren Akay’ın bir tane muhabiri darp etmesiyle başlamış olan olay, Yasak Elma adlı diziye de yansımıştı.

Medyapım şirketinin tarafından işten çıkartılmış olan yönetmenin yer almamasından dolayı ikinci çekim ekibi bir müddet boyunca sahne çekimleri gerçekleştiremedi. Set içerisinde adeta krize sebep olan bu olayın arından yeni bir yönetmen bulunmuş oldu ve problem de çözüme ulaştı..

Yasak Elma adlı diziye dördüncü sezonun sonunda veda etmiş olan isimlerden bir tanesi de Şafak Pekdemir olmuş durumda.. Ünlü olan oyuncu, yeni sezonla ilgili olarak Yalancılar ve Mumları adına sahip diziyi tercih etmiş oldu. Pekdemir ile birlikte ikinci yönetmen Oğulcan Eren Akay’ın yasak aşk yaşamış oldukları görüşmelerinin kameraya alınmasıyla ortaya çıkmış oldu.

Evli durumda bulunan Akay’ın bu yasak aşkın kamera çekilmiş olmasının ardınan muhabire kafa atmasıyla beraber olaylar da büyümüş oldu.. Medyapım şirketinin tarafından yönetmen işten çıkartılmış oldu ve dizinin mevcut çekimleri de bir müddet aksamış oldu.

Ece Erdek Koçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu Yasak Elma adlı dizinin ikinci yönetmeni ise ünlü Gazetecilerden  Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu özel bir haberine bakılırsa Elif Turgay olmuş durumda. Elif Turgay, ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Menajerimi Ara adlı dizide yönetmen koltuğundaydı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.