Uzak Şehrin Masalı adlı dizide bir problem var

Uzak Şehrin Masalı adlı dizide bir problem var

128

Uzak Şehrin Masalı isimli dizi Fox TV ekranlarında Pazar akşamlarında yayınlanmakta. Kars ili içerisinde çekimleri yapılmakta olan dizinin hikayesi izleyen herkesi çok etkiledi..

Uzak Şehrin Masalı isimli dizi Fox TV ekranlarında Pazar akşamlarında yayınlanmakta. Kars ili içerisinde çekimleri yapılmakta olan dizinin hikayesi izleyen herkesi çok etkiledi.. Aslıhan Güner’in yanı sıra Timur Acar ile birlikte Barış Kılıç ve Begüm Birgören başarılı bir durumdaki performanslarıyla başrolün hakkını vermiş durumda.

Kuzey Yıldızı adlı dizinin sonrasında dram performansıyla tekrardan setlere dönüş gerçekleştirmiş olan Aslıhan Güner, hayranlarını tekrardan mest edebilen bir noktada.. Oyuncu açısından şive hususunda bir takım eleştiriler bulunsa da, diziye çok fazla yakışmakta olduğu da açıkça ortada.. Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin 3. yeni bölümü ise 26 Eylül Pazar akşamında yayınlanmış olacak.

Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Yargı adlı dizi Kanal D’de başladı ve Pazar rekabeti konusunda öne çıkmış oldu. Bu hafta içerisinde Teşkilat adlı dizinin ikinci sezonu başlamış olacak ve dengeler de çok fazla değişecek. Uzak Şehrin Masalı adlı dizi bu iki tane çok güçlü rakibinin arasından sıyrılmayı başarabilecek mi? En önemli soru işareti de aslında bu..

Dizinin yayınlanmış olan ilk iki bölümünün reytingleri fazlasıyla da iyi şeklinde ifade edilebilecek şekilde değil. Böyle olması da dizi adına tehlikenin halen sürdüğü anlamı taşımakta. Fakat hikayenin yanı sıra oyunculuk performanslarından dolayı da devam etmeyi hak etmekte olan çok önemli bir proje olduğu da açıkça ortada.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.