Hz. Mevlana adlı dizi fotoğraflarıyla büyülemiş durumda

Hz. Mevlana adlı dizi fotoğraflarıyla büyülemiş durumda

55

TRT kanalının gelecek günlerde dijital kanalı üzerinden ekrana getirme konusunda hazırlıklar yaptığı Hz. Mevlana adlı dizi, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı adlı dizide olduğu gibi dev bütçesi ve ihtişamlı sahnelerinden dolayı dikkatleri çekmeyi başarıyor.

 

TRT kanalının gelecek günlerde dijital kanalı üzerinden ekrana getirme konusunda hazırlıklar yaptığı Hz. Mevlana adlı dizi, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı adlı dizide olduğu gibi dev bütçesi ve ihtişamlı sahnelerinden dolayı dikkatleri çekmeyi başarıyor. Dizinin seti içerisinden gelmiş olan fotoğraf, projenin ihtişamını da açıkça ortaya koymuş durumda.

TRT kanalının yeni dönem için hazırlamış olduğu Hz. Mevlana dizisiyle alakalı çekimler Konya ilinde devam ediyor. Dizinin çekimleriyle ilgili olarak hiçbir masraftan kaçınılmamış durumdayken dekorlarla beraber kostümler de daha şimdiden izleyicileri büyülemiş oldu. Dizinin Konya ilinde devam eden setinden gelen kamera arkası fotoğraf herkesi etkileyen görüntüsüyle daha şimdiden çok büyük bir merak uyandırmayı başardı.

Hz. Mevlana adlı dizinin setinden gelmiş olan fotoğrafta Kaan Yıldırım kostümüyle gözüküyor. Kostümlerle beraber dekor dizinin setini çok daha gerçekçi kılmış durumda. Son olarak Hekimoğlu adlı dizide izlemiş olduğumuz Kaan Yıldırım’ın dizide Ömer adlı karaktere can vereceği açıklandı. Hayranları ise şimdilerde çok büyük bir merak içinde Kaan Yıldırım’ın yeni rolünü seyretmeyi beklemeye başladı.

Kale Film aracılığıyla yapımcılığı üstlenilmiş olan projede yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay yer almakta. Hz. Mevlana adlı dizi, TRT’nin dijitalde yer alan kanalının ilk dizisi olarakta öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.