Sarp Apak Kaderimin Oyunu ile ekranlara geri dönecek

Sarp Apak Kaderimin Oyunu ile ekranlara geri dönecek

115

Ekranın en sevilen komedi oyuncuları arasında yer alan Sarp Apak, projelerini seçtiği esnada göstermiş olduğu titizlikle de bilinmekte.

 

Ekranın en sevilen komedi oyuncuları arasında yer alan Sarp Apak, projelerini seçtiği esnada göstermiş olduğu titizlikle de bilinmekte. Bundan dolayı fazla sık ekranlarda görmemekte olduğumuz oyuncu en sonunda yeni projesini de belirlemiş oldu.

39 yaşında bulunan oyuncu dizi dünyasına Kavak Yelleri adlı diziyle adım atmıştı. Ufak bir tane kasabanın lisesinden tanışan dört tane yakın arkadaşın hikayesini anlatmakta olan Kavak Yelleri adlı dizi ekranlara gelmiş olduğu dönemde fazlasıyla büyük ilgi görmüş idi. Sarp Apak ise dizi içerisinde Güven adlı karaktere can vermişti.

Sarp Apak’ın kariyeri içerisindeki en büyük çıkışsa Gülse Birsel’in komedi dizilerinden biri olarak öne çıkan Avrupa Yakası’ydı. Avrupa Yakası adlı dizide can vermiş olduğu Tanrıverdi adlı karakter Apak’ın bütün Türkiye tarafından tanınmasını da sağlamış idi.

Sarp Apak, son olarak Jet Sosyete adlı dizide can vermiş olduğu Ozan Özpamuk adlı karakterden ortalama üç senelik bir zamanın ardından yeni dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanmakta. Son olarak Sefirin Kızı adlı diziye imza atmış olan yapım şirketlerinden NGM Medya tarafından çekileceği açıklanan dizinin ismi ise Kaderimin Oyunu olarak öne çıkıyor. Star TV kanalında yayınlanacağı açıklanan dizide Apak, Öykü Karayel ile birlikte Akın Akınözü’yle beraber rol almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.