Funda Eryiğit ile Hazar Ergüçlü dev projede bir araya geldi!

Funda Eryiğit ile Hazar Ergüçlü dev projede bir araya geldi!

133

Hazar Ergüçlü ile birlikte Funda Eryiğit.. Her iki isim de son senelerde ekranların en çok sevilen iki kadın oyuncusu.

 

Hazar Ergüçlü ile birlikte Funda Eryiğit.. Her iki isim de son senelerde ekranların en çok sevilen iki kadın oyuncusu. Birbirinden yetenekli durumda olan bu iki kadın oyuncu yeni bir proje sayesinde bir araya gelmiş oluyor.

İki önemli ismi bir araya getirmiş olan projenin ismi ise Timsah Ateşi. Bir tiyatro oyunu olarak öne çıkan Timsah Ateşi’nin başrollerini Funda Eryiğit ile birlikte Hazal Ergüçlü paylaşmış olacak. Eryiğit ile birlikte Ergüçlü, yapımcılığını Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile birlikte Piu Entertainment’ın yapmış olduğu, Megan Tyler aracılığıyla kaleme alınmış olan ve ayrıca yönetmenliğini de Mehmet Ergen’in üstlenmiş olduğu, Timsah Ateşi adlı yapımda birbirine zıt bir durumda bulunan iki kız kardeşi canlandırmış olacak.

1989 senesi içerisinde İrlanda’da yaşamını sürdüren iki kız kardeş ve babalarının çalkantılı yaşamlarını konu almış durumdaki Timsah Ateşi, 18 Aralık tarihi içerisinde Zorlu PSM’de ilk gösterisini gerçekleştirmiş olacak. Funda Eryiğit Alannah karakterini ve Hazar Ergüçlü de Fianna karakterini canlandırmış olacak.

Kara komedi türüne sahip olan tiyatro oyunu içerisinde Alannah ile birlikte Fianna’nın babalarını da Kubilay Tunçer canlandırmış olacak. 2019 senesi içerisinde Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nde sahnelenmiş olan bu oyun Türkiye’de ilk defa seyircinin beğenisine sunulmuş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.