Aslı Enver diziyi özlemediğini açıkladı

Aslı Enver diziyi özlemediğini açıkladıAslı Enver diziyi özlemediğini açıkladı

41

Aslı Enver ve de Murat Boz, beraber alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı.

 

Aslı Enver ve de Murat Boz, beraber alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalandı. Murat Boz, magazin gazetecilerinin yaşamış olduğu o talihsiz olayla alakalı olarak yaşamış olduğu üzüntülerini açık bir şekilde dile getirdi. basın üzerinde çok yoğun bir şekilde yer alan evlenecek olduklarına yönelik iddialarla alakalı soruya da Aslı Enver ilk önce bir gülümsedi hemen sonrasında ise ”Yazıyorlar ve çiziyorlar sürekli olarak” ifadelerine yer vererek bir sitemde bulunmuş oldu.

Murat Boz da bu konuyla alakalı olarak; ”Bu şekilde bir gelişme olur ise biz size söyleriz” ifadelerine yer vererek konuyu kapatmış oldu.

31 Mayıs Cuma gününde finali yapılmış olan İstanbullu Gelin ismine sahip olan ve herkes tarafından çok büyük bir ilgi ile izlenen dizi ile alakalı sosyal medya üzerinden duygusal bir veda mesajı paylaşmış olan Aslı Enver’e seti özleyip özlememiş olduğu konusunda bir soru soruldu.

Enver ise bu soru karşısında; ”hiç yalan söylemeyeyim. 3 yıl boyunca bayağı yoğun bir şekilde çalıştık. Halen özlemedim ancak her halde bir ara özlerim” ifadeleri ile bir cevap verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.