Yeni sezon içerisinde yeni bir dizi ile gelecek

Yeni sezon içerisinde yeni bir dizi ile gelecek

54

Aşk ve Mavi ismine sahip olan herkesin çok sevdiği dizi içerisinde canlandırmış olduğu Mavi isimli karakter sayesinde dikkatleri üstüne çekmiş olan, ani bir şekilde Türkiye’nin tanımakta olduğu bir isim haline gelmeyi başaran Burcu Kıratlı

 

Aşk ve Mavi ismine sahip olan herkesin çok sevdiği dizi içerisinde canlandırmış olduğu Mavi isimli karakter sayesinde dikkatleri üstüne çekmiş olan, ani bir şekilde Türkiye’nin tanımakta olduğu bir isim haline gelmeyi başaran Burcu Kıratlı, bilinmekte olduğu gibi geçmiş olduğumuz haftalar içerisinde popüler şarkıcılaran biri olan Sinan Akçıl ile dünya evine girmişti.

Son günlerde ise Kıratlı ile Sinan Akçıl’ın boşanacak olduğu konusundaki iddialar magazin basını içerisinde çok geniş bir şekilde yer almaya başladı. Burcu Kıratlı ise yeni sezon içerisinde çok daha yeni bir dizi ile birlikte ekrana gelme konusunda çok daha kararlı gibi gözükmekte.

Alışveriş merkezi içerisinde objektiflere yakalanmış olan Kıratlı, dizi ile alakalı olarak bir çalışmasının olduğunu fakat bu konuyla alakalı olarak herhangi bir şekilde detay vermek istememekte olduğunu açıkça ifade etti.

Kıratlı yapmış olduğu konuşma içerisinde; ”İlerleyen zamanalar içinde bir açıklama yaparsam çok daha iyi olur” demek ile yetinmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.