40. Bölümü hiç bir şekilde unutamamakta

40. Bölümü hiç bir şekilde unutamamakta

145

Demet Özdemir’le beraber başrollerini paylaşmış oluğu Erkenci Kuş isimli, Can Yaman’ın yıldızını patlatmış olan bir dizi oldu.

 

Demet Özdemir’le beraber başrollerini paylaşmış oluğu Erkenci Kuş isimli, Can Yaman’ın yıldızını patlatmış olan bir dizi oldu.

Dolunay isimli dizinin sonrasında 5 – 6 ay içerisinde yapmış olduğu yoğun şekildeki spor çalışmalarıyla ani bir şekilde bambaşka bir görünüme kavuşmayı başarmış olan, kaslı durumdaki vücudu ve uzun olan saçlarının yanı sıra sakallarıyla da dikkat çekmeyi başaran oyuncu, geçmiş olduğumuz yazdan bu yana gündemden düşmemekte.

2018 senesinin yaz aylarında başlamış olan ve yeni sezon içerisinde de süren Erkenci Kuş, bu yaz mevsiminde de yayınına devam ediyor olacak. Bir kaç haftadan oluşan zorunlu tatilin sonrasında dizi, 44. bölümü ile birlikte 18 Haziran Salı akşamında ekranlarda yer alacak.

1 haftalık bir ara verildi ve daha sonrasında ise dizinin yayın gününün değişmiş olması ve daha sonra Türkiye – İzlanda maçıyla aynı güne denk gelmesinden dolayı, 11 Haziran tarihi içerisinde beklenmekte olan bu yayın da 18 hazirana kadar ertelendi.

Hal bu şekilde olunca, uzun bir ara boyunca beklemek mecburiyetinde kalmış oldu izleyiciler. Can Yaman ile birlikte Demet Özdemir de sosyal medya hesapları üzerinden devamlı olarak yapmış oldukları paylaşımlar ile diziyi hiç bir şekilde unutturmamakta ve de heyecanı çok daha yüksek tutmaktalar.

Can Yaman’ın son yapmış olduğu paylaşımından da halen 40. bölüm içerisinde aklının kalmış olduğu anlaşılmakta!

Ünlü durumdaki oyuncu, 40. bölüm içerisinde hikayesi evrilmiş olan diziyle alakalı günler öncesinden çağrılar yapmaya başlamış durumdaydı. Çok daha değişik, çok daha başka geleceklerinin altını çizerek meraklandırmıştı. Kendisi ile birlikte Demet Özdemir’in imajını da 40. bölüm içerisinde değişmiş bir şekilde bulmuş oldu izleyiciler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.