Bayrak görücüye çıkmak için hazır

30

Aydın ilinin Nazilli ilçesi içerisinde ilk kez çekilmiş olan aksiyon türüne sahip sinema filmi 14 Haziran tarihi içerisinde görücüye çıkmış olacak.

 

Aydın ilinin Nazilli ilçesi içerisinde ilk kez çekilmiş olan aksiyon türüne sahip sinema filmi 14 Haziran tarihi içerisinde görücüye çıkmış olacak. Öğretmenlerden oluştuğu açıklanan oyuncu kadrosuyla birlikte çok fazla dikkat çekmiş olan film, kısıtlı bir bütçeden dolayı da tek bir kamerayla çekildi.

Nazilli’de doğup büyüyen Matematik Öğretmenlerinden Serkan Tuğcu tarafından tek bir kameranın yanı sıra çok kısıtlı olanaklarla çekilmiş olan film içerisinde öğretmen olan arkadaşları rol almakta.

6 tane bölümden oluşacağı açıklanan bu filmin ilk kısmının tamamlanmış olduğunu ve tam tamına 130 dakika şeklinde aynı esnada 6 il içerisinde gösterime girecek olduğunu belirten Serkan Tuğcu; ”İlçemizde çekilmiş olan ilk aksiyon ve macera türündeki bu özel sinema filmi Nazilli ilçesinde çok kısıtlı olanaklarla ve tek bir kamera kullanılarak çekilmiş olan büyük bir kısmı da amatör durumdaki oyunculardan oluşmuş birinci aksiyon filmidir. Film, 1930 senesi içerisinde Atatürk tarafından kurulmuş olan gizli bir birimle dünyayı yönetmekte olan 5 tane büyük ailenin devam ettirdiği mücadelesini konu almakta. Günümüz içerisinde ülkemizin üstünde oynanmakta olan oyunlarla beraber bu söz konusu oyunları bozmuş olan gizli birimin gerçekleştirdiği savaşı anlatmakta. 6 bölümden oluşan hikayenin ilk kısmı bitirildi. Öğretmenlerden oluşmakta bulunan oyuncular hiç bir şekilde ücret talep etmeden film içerisinde gönüllü bir şekilde oynadılar. Yapımcılığını ise İstanbul ili içerisinde bir şirketin üstlenmiş olan ilk bölüm 14 Haziran tarihi itibariyle Aydın ilinde Nazilli ilçesi ile birlikte Söke ilçesi ve de Didim ilçesinin yanında Isparta ili ile birlikte Burdur ili Samsun ili, Konya ili ve de Giresun ilinde de gösterime girmiş olacak. Nazilli ilçesinin tanıtımına çok büyük bir katkısı bulunacak ve Nazilli ilçesine yakışacak çok güzel bir filmdir. Vatan ile birlikte bayrak ve de manevi durumdaki değerlerin canlandırılmış olduğu filmi herkesin izlemesini de dilemekteyiz” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.