Black Adam filmiyle alakalı harekete geçmiş durumdalar

Black Adam filmiyle alakalı harekete geçmiş durumdalar

90

Shazam platformuyla bağlantılı durumdaki Black Adam, yönetmen ile alakalı arayışını bitirmiş durumda.

 

 

Shazam platformuyla bağlantılı durumdaki Black Adam, yönetmen ile alakalı arayışını bitirmiş durumda.

Yıldız oyunculardan biri olan Dwayne Johnson’ın başrollerinde yer alması konusunda planlar yapılan Black Adam isimli filmle alakalı olarak Warner Bros şirketinin harekete geçmiş olduğu da resmi bir şekilde duyuruldu. Shazam! platformuyla bağlantılı bir karakter şeklinde bilinmekte olan Black Adam’ın yaşama geçirilecek olması Shazam platformunun başarısından sonrasında daha da hızlanmaya başlanmış oldu. Şimdi de film, yönetmen  ile alakalı arayışını tamamlamış bir durumda.

DC evreni üzerinde yer alan süper kötü adamlarından bir tanesi olarak öne çıkan Black Adam filmiyle alakalı olarak geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Dwayne Johnson’dan  özel bir açıklama yapılmıştı. Bu söz konusu açıklamaya bakılır ise film önümüzdeki sene çekilmeye başlanmış olacaktı. Aynı zaman içerisinde Shazam isimli filmin idari yapımcılarından bir tanesi olan Dwayne Johnson ise, film yaşama geçirildiği zaman Zachary Levi’nin bir ikizini canlandırmış durumda bulunacak.

Warner Bros şirketi ise, filmin yaşama geçirilmesi amacıyla çalışmalarını hızlandırmış bir durumda. Filmin yönetmen koltuğuna geçeceği açıklanan isimse Jaume Collet-Serra olarak açıklandı. Collet-Serra ayrıca, Evdeki Düşman ile birlikte Non-Stop, Kimliksiz,  The Shallows  ve Gece Takibi benzerindeki filmleri ile tanınmakta. Filmin senaryosuna da Rampage: Büyük Yıkım ile birlikte Made of Honor, Due Date ve Undateable benzerindeki yapımların senaryolarını kaleme almış olan Adam Sztykiel’in imza atacak olduğu bilinenlerin arasında bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.