Keremcem’in oynadığı dizi başladı

Keremcem'in oynadığı dizi başladı

445

Atv ekranlarında yeni karşımıza çıkan yeni dizilerden Kimse Bilmez, bu akşam ilk bölümü ile birlikte ekrana gelmiş olacak.

 

Atv ekranlarında yeni karşımıza çıkan yeni dizilerden Kimse Bilmez, bu akşam ilk bölümü ile birlikte ekrana gelmiş olacak.

Özgü Kaya ile birlikte Keremcem ve de Engin Hepileri’nin başrollerinde oynamakta oldukları dizi, tanıtımları ile birlikte çok fazla dikkat çekmişti. Dizinin ilk bölümle alakalı heyecanını yaşamakta olan Keremcem ise ”Beklenen gün artık geldi” şeklindeki not ile 1. bölüme ait tanıtımı instagram sayfası üzerinden paylaştı.

Baba Yapım imzasına sahip dizi içerisinde yönetmen koltuğu üzerinden Kartal Çidamlı ile birlikte U.Hakan Eren oturuyor. Dizinin senaryosunu yazmış olan isim de Hasan Burak Kayacı olarak öne çıkıyor

İşte bu dizinin ilk bölümü içerisinde yaşanacak olanların ufak bir bilgisi:

Sevda, o gün içerisinde özel bir tane markanın yüzü seçilmeyi başarmış ve yıldız olma konusundaki hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Artık bütün her şeyin yolunda gidecek olduğunu sanırken beklememekte olduğu bir haber alarak sarsılır.
Kardeşinin Pilot ismine sahip acımasız bir tane mafyanın eline geçmiş olduğu ve para bulmaz ise öldürülecek olduğu bilgisine ulaşır.

Sevda, mafyanın elindeki kardeşini kurtarabilmek amacıyla kendisine saplantılı bir biçimde aşık durumdaki Uygar Sarıkaya’dan para talep eder. Fakat hiç bir şekilde beklememekte olduğu bir teklif ile karşılaşmış olur. Farklı bir çözüm yolu bulamamış olan Sevda kardeşini kurtarabilecek parayı alarak kaçar ancak sonunda ise sıkışır. Gidebilecek bir yer bulamaz ve de Sevda’nın bu kısa zamanlı kaçışı Ali Hüroğlu’nun evi içerisinde sona erer.

Yapmış olduğu iyilikler ile ”Ali Hoca” şeklinde ün kazanan Ali’nin yaşamdaki tek maksadı, kayıp olan kardeşini bulabilmektir.
Ali ile birlikte Sevda yakınlaşırlarken, Uygar’ın ise Sevda’dan hiç bir şekilde vazgeçme niyeti bulunmamaktadır.

Uygar’ın planlarından dolayı, Ali’nin kayıp kardeşi ile karşılaşmış olması hiç bir şekilde hayal etmekte olduğu gibi olmaz.
Diğer taraftan Sevda’nın Ali’ye karşı ilgisi de korkunç bir sırrın kapısını aralamış olur. Bu söz konusu sır Sevda’yı Ali’ye tamamen imkansız kılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.