Sinemanın tarihine geçmeyi başardı

Sinemanın tarihine geçmeyi başardı

53

Youtuberlardan bir tanesi olan Enes Batur, yeni çıkartmış olduğu filmi ”Gerçek Kahraman”ı izletebilmek amacıyla fazlası ile ilginç bir karar almış durumda.

 

Youtuberlardan bir tanesi olan Enes Batur, yeni çıkartmış olduğu filmi ”Gerçek Kahraman”ı izletebilmek amacıyla fazlası ile ilginç bir karar almış durumda. Enes Batur, filme ait olan ilk 8 dakikalık kısmı Youtube platformu üzerinden yayınlayıp yeni bir ilke imzasını atmış oldu.

YouTuberlardan biri olan Enes Batur, başrollerini Ömer Başdoğan ile birlikte Altan Erkekli ve de Damla Aslanalp’le paylaşmış olduğu ‘‘Gerçek Kahraman’’ ismine sahip olan sinema filminin ilk 8 dakikalık kısmını Youtube isimli popüler platform üstünden paylaşarak, bir ilke imzasını atmış oldu.

Enes Batur Gerçek Kahraman isimli film vizyona girmiş olduğu ilk hafta içerisinde 196.073 kişinin tarafından izlenip 3 milyon Türk Lirası tutarında bir gişe hasılatı elde etmiş oldu. Filmin yapımcı şirketi ise ”Enes Batur Gerçek Kahraman” ismine sahip olan sinema filmi için tam tamına 6 milyon Türk Lirası tutarında bir harcama yapmıştı. Yapılmış olan çok büyük reklamlar da filmin gişesini yükseltmek için hiç bir şekilde yeterli olmamıştı.

Enes Batur ise bu sefer yeni bir yöntem deneyerek filminin 8 dakikalık bölümünü Youtube platformu üzerinden paylaşmış bir durumda. Bu yapılan paylaşımın gişeye herhangi bir katkısının olup olmayacağı ise büyük bir merak konusu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.