O dizide çok fazla şaşırtmış olacak

O dizide çok fazla şaşırtmış olacak

47

Yakışıklı oyunculardan biri olan Ali Yağcı, Star TV kanalının Erkenci Kuş isimli dizisi içerisinde Osman isimli karakteri oynamaktaydı

 

Yakışıklı oyunculardan biri olan Ali Yağcı, Star TV kanalının Erkenci Kuş isimli dizisi içerisinde Osman isimli karakteri oynamaktaydı. Kasaplık yapmakta bulunan Osman, reklam çekimleri içerisinde de yer almaya başlamıştı. Leyla’ya ise çocukluk döneminden beri aşık durumda bulunan Osman, beklemiş olduğunu bulamayınca gitmiş idi. Ali Yağcı ise Erkenci Kuş isimli dizi içerisinden hikaye gereğinde ayrılmış oldu. Şimdi de Fox kanalında yer alan Her Yerde Sen isimli dizi ile ortaya çıkmış oldu.

Yağcı, kasap Osman isimli karakterden sonra bu defa çok daha farklı bir rol ile ekrana dönmüş oluyor!

Başrollerinde Furkan Andıç ile birlikte Aybüke Pusat’ın paylaşmış olduğu ‘‘Her Yerde Sen’’ isimli dizi ile 14 Haziran tarihi içerisinde FOX kanalında seyirci ile buluştu.

Romantik komedi çeşidinde yer alan eğlenceli hikayesi ile FOX kanalında ekrana gelmiş olan ‘‘Her Yerde Sen’’ isimli dizide Ali Yağcı, çalışmış olduğu firmanın sahibinin bulunduğu Burak Yangel isimli karaktere yaşam vermiş olacak. Rekabetçi durumdaki bir veliaht olarak gelen Burak Yangel, çok fazla karizmatik olmakla birlikte kibirli ve aslında bir o kadar da iyi bir şekilde eğitim görmüş olarak, işleri bileğinin hakkı ile devralmış bir durumdadır. Lakin titrinin resmileşecek olduğunu sanmış olduğu gün kendisinin seçilmesinin yerine Demir’in (Furkan Andıç) yönetici şeklinde geleceğini öğrendikten sonra, proje yöneticiliğine geri dönmek mecburiyetinde kalır. İşten ayrılmayı çok fazla istese bile firmayı batmaktan kurtarırken riskli kararlar alarak, olmadık kişilere elini ve kolunu kaptırdığından dolayı adım atma konusunda da çok fazla zorlanmış olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.