Yeni sezon içerisinde dizide görecek miyiz?

Yeni sezon içerisinde dizide görecek miyiz?

31

 

Geride bırakmış olduğumuz sezonda Star TV ekranlarında çok büyük bir iddiayla yayına başlamış olan ”Nefes Nefese” isimli dizi içinde Şükrü Özyıldız, Yusuf Alacan isimli karaktere van vermişti.

Dizinin çok kısa zamanlı olması ise fazlasıyla büyük bir şanssızlık olarak nitelendirildi. Başarılı oyuncu daha sonra ise Alice müzikali içerisinde yer alan rolü sayesinde dikkatleri çekmiş oldu. Şükrü Özyıldız yeni sezonla alakalı olarak açıklamalar yaptı.

Uçankuş TV isimli magazin programına konuşma gerçekleştiren Şükrü Özyıldız; ”Şu an içerisinde tatil dönemindeyim. Fazlasıyla da güzel, zaman geçirmekteyim. Keyifli bir şekilde geçmekte. Yeni sezon için enerji depolamaktayım” şeklinde bir konuşma gerçekleştirdi.

İzmirli olduğu bilinen Özyıldız, genel olarak İstanbul ili içerisinde yer aldığını fakat bazı zamanlarda memleketine gitmekte olduğunu ifade etti. Yeni sezonla alakalı projeleri sorulmuş olan Özyıldız sonrasında ise, ”Alice müzikali de zaten devam ediyor olacak Eylül ayı içerisinde. Şu zamanlarda yalnızca ona konsantre olmaya devam edeceğim. Aynı kadroyla sürdüreceğiz” şeklinde bir açıklama gerçekleştirdi.

Müzikalin yurt dışıyla alakalı bir projesinin bulunacağını ve görüşmelerin yapılmış olduğunu da ifade eden Özyıldız, kendisinin de son durumla alakalı bilgisinin olmadığını ifade etti.

Şükrü Özyıldız’ın yeni sezon içerisinde yalnızca Alice müzikali içerisinde yer alacak olduğu, bir dizi içerisinde ekrana gelmeyecek olduğu da kendisi tarafından net bir şekilde açıklanmış durumda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.