En büyük bombayı patlatmış bir durumda

En büyük bombayı patlatmış bir durumda

31

Ünlü oyunculardan biri olan Asena Tuğal, Çarşamba günlerinde Kanal D ekranı üzerinde karşımıza çıkan ”Afili Aşk” isimli dizi içerisinde ”Hülya Yiğiter” adlı karaktere yaşam veriyor.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Asena Tuğal, Çarşamba günlerinde Kanal D ekranı üzerinde karşımıza çıkan ”Afili Aşk” isimli dizi içerisinde ”Hülya Yiğiter” adlı karaktere yaşam veriyor. Şahin Irmak’la evli bir durumda bulunan Asena Tuğal, set içerisinde fazla yoğun olduklarından dolayı eşinin ziyarete gelememiş olduğunu da açık bir şekilde ifade etti.

Set içerisinden de bilgi vermiş olan Tuğal; ”Fazlasıyla yoğun bir setimiz bulunuyor. Normal olarak fazla zaman olur, bekleme zamanı olur, eşini veya dostunu ve arkadaşını çağırabilirsin. Bu set ise fazlası ile düzenli bir durumda. Tıkır tıkır çekmekteyiz, evimize geri dönmekteyiz” ifadeleri ile konuştu.

Set içerisinde ortamın fazlasıyla iyi bir durumda olduğunu, hızlı ve çok daha güzel çekimler yapılmakta olduğunu ifade eden Asena Tuğal açıklamasında; ”Çok keyifliyiz. Sürekli olarak söylenir klişe bu işler ancak gerçekten de fazlasıyla güzel geçmekte. Ekrana da yansımakta zaten” ifadelerine yer verdi.

Reytingleri sayesinde yaz ekranlarının en başarılı yapımı olduğunu kanıtlamış olan ”Afili Aşk” isimli dizi ile alakalı olarak bir de bomba haber vermiş olan Asena Tuğal, şu şekilde konuşma gerçekleştirdi; ”Çok daha iyi bir haber vereyim, kış sezonunda da devam edebilecek gibi gözükmekte. Reytinglerimiz ise fazlasıyla iyi. Herkeste zaten fazlasıyla memnun bir durumda. Bir aksilik meydana gelmez ise zaten kış sezonunda bu dizi ile ekranlarda yer almaya devam edeceğiz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.