İkinci sezonda daha da iddialı geleceği açıklandı

İkinci sezonda daha da iddialı geleceği açıklandı

35

Geçmiş olduğumuz sezon içerisine damga vurmayı başaran yapımlardan bir tanesi de Kuzgun isimli dizi idi.

 

Geçmiş olduğumuz sezon içerisine damga vurmayı başaran yapımlardan bir tanesi de Kuzgun isimli dizi idi.

Barış Arduç ile birlikte Burcu Biricik’in başrollerde yer almış olduğu bu dizi fazlasıyla büyük bir beğeni toplamış oldu. İzleyiciler açısından çok daha değişik bir tutku haline gelmiş olan Kuzgun isimli dizi, yalnızca ülkemiz içerisinde değil yurt dışındaki bazı ülkelerde de çok ciddi bir karşılık bulmuş oldu.

Barış Arduç’un dizi içerisindeki rolü ile birlikte Lübnan’da gerçekleştirilen tören sayesinde ‘‘En iyi oyuncu’’ isimli ödülü almış olduğunu da anımsatmamızda yarar var.

Burcu Biricik ise Dila isimli karakter ile Arduç gibi fazlasıyla etkili bir performans sergilemiş durumda. 1.sezon finali içerisinde Dila isimli karakter intihar etmişti. 2. sezon içerisinde yer alacak mı diye merak edenler bulunuyordu. Burcu Biricik, ise 2. sezon içerisinde yer alacağı konusunda açıklama yaparak bu merakları da gidermiş oldu.

Kuzgun isimli dizinin 2. sezonu daha da iddialı bir şekilde gerçekleşiyor olacak. Hazırlıklar ise devam ediyor. Oyuncular da 20 Ağustos tarihinden itibaren set içerisinde buluşmuş olacak ve çekimlerde başlamış olacak.

Barış Arduç açıklaması içerisinde; ,”Bu yaz sezonunda dinlenmiş olduk. Diziye çok güzel bir şekilde hazırlanmış olduk. Güzel daha da güzel olacak, bakalım” ifadelerine yer vererek 2. sezonla alakalı mesajını vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.