İsmi fazlasıyla özel bir dizi için geçmeye başladı

İsmi fazlasıyla özel bir dizi için geçmeye başladı

20

Ünlü durumda bulunan Erkan Petekkaya, 1990’lı senelerin sonları itibariyle ekranda boy göstermiş olan özel bir isim.

 

Ünlü durumda bulunan Erkan Petekkaya, 1990’lı senelerin sonları itibariyle ekranda boy göstermiş olan özel bir isim.

Aynalı Tahir isimli dizi içerisindeki Kadir rolü ile geniş kitlelerin çok yakından sevmiş olduğu Petekkaya, daha sonra ise çok önemli rollerde bulundu. ”Serseri” isimli dizi içerisinde Bülent, ”Öyle Bir Geçer Zaman ki’’ isimli dizi içerisinde Ali Akarsu, ”Beyaz Gelincik” isimli dizi içerisinde Ömer Aslanbaş, ”Paramparça” isimli dizi içerisinde de Cihan, ”Dila hanım” isimli dizi içerisinde Rıza Selamoğlu..

Son dönemler içerisinde de Petakkaya fazlasıyla başarılı işlere imza atmış olmasına karşın reyting engeline takılmış isimler arasında yer almıştı. ”Kayıtdışı” ile birlikte sonrasında ”Vurgun” isimli dizi de kısa zamanda yayından kaldırılmış idi.

Petekkaya’nın adı ise yeni sezon içerisinde çok daha farklı bir yapım amacıyla geçmekte. Akşam gazetesi içerisinde yer almış bir habere bakılır ise, Gülseren Budayıcıoğlu’nun ”Camdaki Kız” ismine sahip kitabı 2 farklı dizi şeklinde izleyiciyle buluşmuş olacak.

Kitap içerisinde yer alan 2 farklı öykünün kahramanlarından Nalan ve Zeynep’in yaşamış oldukları değişik kanallar içerisinde ekrana gelmiş olacak. Nalan’a ait hikayeyi Ali Aydın; Zeynep’a ait olan hikayeyi de Eylem Canpolat yazmış bir durumda.

Ali Aydın’ın senaryolaştırmış olduğu hikayeyle ilgili yapım firmasının Erkan Petekkaya’yla görüşmelere başlamış olduğu bilgisi veriliyor.

Petekkaya ile alakalı olarakta çok değişik bir tecrübe olması konusunda beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.