Ekibin enerjisini yükseltmeye devam ediyor

Ekibin enerjisini yükseltmeye devam ediyor

25

Ünlü durumdaki oyunculardan biri olan Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul’la beraber Afili Aşk isimli dizi içerisinde başrolde yer alıyor.

 

Ünlü durumdaki oyunculardan biri olan Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul’la beraber Afili Aşk isimli dizi içerisinde başrolde yer alıyor. Kanal D ekranlarında Çarşamba gününde izleyicilerle buluşmaya devam eden Afili Aşk isimli dizi, yaz dönemlerinin en önemli projelerinin arasında bulunuyor. Yeni sezon içerisinde de sürmesine kesin gözü ile bakılmakta olan Afili Aşk, sosyal medya üzerinde de bayağı bir gündem olmayı sürdürüyor.

Dizi içerisinde Ayşe isimli karaktere yaşam vermiş olan Burcu Özberk, projeler içerisinde başarıların yanı sıra başarısızlığın da başrol karakterlerine bağlanması konusunda çok daha rahatsız. Oyuncu başarı ile birlikte başarısızlığın da çok büyük bir ekip işinin yer aldığı konusunda vurgu gerçekleştirdi.

Milliyet Cadde için özel bir konuşma gerçekleştiren Özberk; ”Misal olarak bir iş tutmadığında, bu söz konusu durumu hızlı bir şekilde başrol oyuncularına yüklemiş bir durumdalar. Tabiiki de şu anda ‘‘Afili Aşk’’ isimli dizi içerisinde yer aldığı gibi tüm birleşenler bir araya gelmiş olduğunda işler seyirci tarafından sahiplenmekte” ifadeleriyle konuşma gerçekleştirdi.

Ünlü durumda bulunan oyuncu, zamanlarının büyük bir kısmını sette geçirmiş olduklarını ve enerjilerini yüksek tutmalarının gerekli olduğunu da açık bir şekilde ifade etti.

Özberk açıklaması içerisinde; ”Fazla bir miktarda sahne olduğundan dolayı zamanımızın büyük bir kısmını set içerisinde geçirmekteyiz ve enerjimizin de sürekli olarak yüksek olması gerekli. Zira fazlasıyla büyük bir ekip mevcut ve sizden de ister istemez tamamı ile etkilenmiş oluyor” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.