Hazal Kaya setlere ara vermeyeceğini açıkladı

Hazal Kaya setlere ara vermeyeceğini açıkladı

125

Şubat ayı içerisinde Ali Atay’la evlenmiş olan ünlü oyunculardan Hazal Kaya, hamilelik konusunda da 6. ayın içine girmiş bir durumda.

 

Şubat ayı içerisinde Ali Atay’la evlenmiş olan ünlü oyunculardan Hazal Kaya, hamilelik konusunda da 6. ayın içine girmiş bir durumda. Bebeğinin dünyaya gelmesini sabırsızlık ile beklemekte olan Kaya, doğumdan sonra setlerden uzak kalmayı da çok fazla düşünmemekte.

Akşam gazetesi tarafından yapılmış olan habere bakılırsa ünlü durumdaki oyuncu, evde oturarak yalnızca çocuğuna bakmıyor olacak aynı zamanda kariyerine de devam etmeyi düşünüyor.

”Bizim Hikaye” isimli dizi içerisinde iki sezon boyunca Filiz isimli karaktere yaşam vermiş olan ünlü oyuncu, başarılı durumdaki performansı sayesinde çok büyük bir takdir toplamış idi. Doğumdan sonra yapılacak tekliflere çok sıcak bakmakta olan Hazal Kaya, bebeğini kucağına alınca setlere ara vermiş isimler arasında yer almayacak.

Yakın çevresinde yer alanların ‘‘çocukta yaparım kariyer de’’ şeklinde konuşmakta olduğu konusunda iddialarda bulunulan Hazal Kaya, gerektiğinde yeni dünyaya gelecek oğlu Fikret Ali’yi de setlere götürebilecek olduğunu ifade ediyormuş.

Eğer hatırlanırsa Nisan ayı içerisinde doğum gerçekleştiren Fahriye Evcen, çocuğunun bakımı amacıyla setlere ara vermeyi tercih etmiş idi. Tıpkı fahriye gibi Bizim Hikaye isimli dizi içerisinde bir dönem rol almış olan Nilay Duru da Mart ayındayken bebeğini dünyaya getirip evde kalma konusunda bir tercihte bulundu

Pelin Karahan ile birlikte Aslı Tandoğan ve Özgü Namal benzerindeki ünlü oyuncular da bebekleri doğduktan sonra uzun bir zaman boyunca setlerde yer almamayı tercih etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.