Heyecanlı bir şekilde bekleyenler için müjde

Heyecanlı bir şekilde bekleyenler için müjde

42

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde ekranlardaki başarılı yapımlar arasında yer alan ”Hercai” isimli dizi herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştı.

 

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde ekranlardaki başarılı yapımlar arasında yer alan ”Hercai” isimli dizi herkesin gönlünde taht kurmayı başarmıştı. 12 bölümden oluşan ilk sezon performansı sayesinde hem reytingler konusunda çok büyük bir başarı kazanmış olan dizi, başrolde yer alan oyuncularından dolayı da çok fazla konuşulanlar arasındaydı.

”Miran” isimli karaktere can veren Akın Akınözü ile birlikte ”Reyyan” isimli karaktere can vermiş olan Ebru Şahin, fazlasıyla büyük bir ilgi ile karşılaşmış oldu. İki başarılı durumdaki oyuncu da hayran kitlelerini çok büyük bir seviyede arttırmış oldu ve sosyal medya platformları üzerinde en fazla konuşulmaya başlanan isimler arasında yer aldı.

Hercai isimli dizinin ikinci sezonuyla alakalı olarak oyuncular da teker teker Mardin iline gitmeye başlamış bir durumda. Dizinin seti içerisinde de hazırlıklar yapılmaya başlanmış bir durumda. Dizi ile alakalı çekimlerin de de yakın bir zaman zaman içinde başlaması konusunda bir beklenti var.

Ebru Şahin ise, instagram hesabı üzerinden ”Gönül” isimli karaktere can veren Oya Unustası’nın Mardin Havalimanı içerisinde yer alan bir fotoğrafını paylaşarak ”Hoş geldin canım” ifadeleriyle bir not yazmış oldu.

Hercai isimli dizi içerisinde çekimler Ağustos ayında başlayacak olduğuna göre, 2. sezondaki birinci bölümün ise Eylül ayı içerisinde yayında olması konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.