Arka Sokaklar dizisinde çok büyük bir değişim

Arka Sokaklar dizisinde çok büyük bir değişim

42

İlk olarak dizi içerisinde 13 sezondan beri bulunan Özlem Çınar’ın canlandırmakta olduğu Aylin isimli karakterin ayrılmış olduğu iddiaları ortaya atılmaya başlamıştı.

İlk olarak dizi içerisinde 13 sezondan beri bulunan Özlem Çınar’ın canlandırmakta olduğu Aylin isimli karakterin ayrılmış olduğu iddiaları ortaya atılmaya başlamıştı. Çınar’a hayran olanlar yaz mevsiminin ilk dönemlerinden beri çok büyük bir kampanya başlatarak bu durumu protesto etmeye başladı. Aylin’in dizi içerisinde kalabilmesi amacıyla sosyal medya üzerinde çok fazla sayıda paylaşım gerçekleştirilip Erler Film şirketinin dikkati çekilmeye uğraşılıyor

Ayrıca Özgür Ozan tarafından canlandırılan Hüsnü Çoban isimli karakterin oğlu Metin ise 13 sezon bittikten sonra diziye veda etmiş oldu. Furkan Göksel yapmış olduğu açıklama içerisinde bu söz konusu ayrılığın ne denli zor bir durumda bulunduğuna da vurgu yapmış idi.

Arka Sokaklar isimli dizi içerisinden bir başka ayrılık haberi daha gelmiş oldu. 9 sezondan beri Pınar isimli karakterle dizide yer almaya devam eden İpek Yaylacıoğlu, instagram hesabı üzerinden bir veda mesajı paylaşımı gerçekleştirdi. Bu esnada Pınar isimli karakterin dizi içerisinde farklı bir oyuncu tarafından canlandırılacağını da belirtmemizde bir yarar var

Bu ayrılık haberlerinden sonra dizi içerisinde çok önemli değişiklilerin süreceği, yeni isimlerin de katılması konusunda beklenti olduğunu belirtmemizde yarar var. Geçmiş olduğumuz sezon Cuma akşamında 1.’liği Hercai isimli diziye kaptırmış olan Arka Sokaklar, görülen o ki 14. sezon içerisinde birinciliği tekrardan kapabilmek amacıyla çok önemli değişiklere gitme kararı almış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.