Heyecanı bile bile yükseltiyor

Heyecanı bile bile yükseltiyor

119

Fox TV ekranlarında yeni sezon içerisinde en çok merak edilmekte olan yapımlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz ki Yasak Elma’dır

 

Fox TV ekranlarında yeni sezon içerisinde en çok merak edilmekte olan yapımlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz ki Yasak Elma’dır

Sevda Erginci ile birlikte Onur Tuna’nın ayrılıkları 2. sezon içerisine adeta damga vurmuş idi. Nesrin Cavadzade da Şahika isimli karakterle diziye katılım sağlamıştı. Yasak Elma isimli dizinin 3. sezonu içerisinde entrikalarla beraber olayların ilk adresi Yıldız ile Ender olarak öne çıkacak..

Yıldız isimli karaktere yaşam vermiş olan ünlü oyunculardan Eda Ece ise yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı Yasak Elma konusundaki heyecanı iyice körüklemiş oluyor. Sete çıkarak diziden sık bir şekilde paylaşım yapmaya başlamış olan Eda Ece, adeta diziyle alakalı 3. sezonaki tanıtımı üstlenmiş gibi duruyor.

Ece’nin yapmış olduğu bu paylaşımları da bayağı bir ilgi görmeyi sürdürüyor. ”Görevimiz entrika” şeklindeki not ile haber görselimizde yer alan paylaşımı gerçekleştiren Eda Ece, çok büyük bir dikkat çekmiş oldu.

Eda Ece, daha öncesinde de dizinin yönetmeni görevinde bulunan Neslihan Yeşilyurt’la çok önemli pozunu paylaşmış ve siyah renge sahip elbisesiyle beraber dikkatleri üstüne çekmiş idi.

Tuvana Büyükçınar imzasına sahip oan elbise ve Eda Ece’nin güzel olması da hayranlarını adeta mest etmeyi başarmıştı.

Eda Ece, söz konusu bu paylaşımı ise ”Evimize geri döndük artık! Back to work #YasakElma 3.sezon” şeklinde bir notla paylaşmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.