Kuzgun isimli diziye 2 tane daha transfer

Kuzgun isimli diziye 2 tane daha transfer

39

Ay Yapım imzasına sahip olan, Star ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden ‘‘Kuzgun’’, yeni gelecek sezona hızlı bir şekilde başlayacak.

 

Ay Yapım imzasına sahip olan, Star ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden ‘‘Kuzgun’’, yeni gelecek sezona hızlı bir şekilde başlayacak. Onur Saylak’ın söz konusu kadroya katılmasının hemen sonrasında genç kuşaktaki başarılı oyuncular arasında yer alan Nilperi Şahinkaya ile birlikte usta oyunculardan biri olan Tülay Günal da dizi ekibine katıldı.

Eylül ayı içerisinde yeni sezonu ile birlikte seyircisiyle buluşmak amacıyla gün saymaya başlayan ‘‘Kuzgun’’ isimli dizi geçmiş olduğumuz hafta içerisinde çekimlere başlamış oldu. Ferman karakteri ile birlikte usta oyunculardan biri olan Onur Saylak’ı da bu sezon içerisinde kadrosuna katılan Star TV’nin çok fazla sevilen dizisinin yeni bölümleri üzerinde izleyicileri 2 tane yeni isim daha beklemekte.

Rol almış olduğu diziler ile birlikte genç kuşağın dikkatlerini çekmiş olan oyuncuları arasında yer alan Nilperi Şahinkaya’yla birlikte hem tiyatro sahneleri ve sinema ekranları hem ise televizyon ekranı üzerindeki performansı sayesinde çok büyük bir beğeni toplamış olan başarılı durumdaki oyunculardan Tülay Günal da söz konusu bu ekibe katıldı. Şahinkaya’nın can vereceği Güneş ile birlikte Günal’ın can verecek olduğu Neşe isimli karakter, hikaye içerisinde çok önemli bir rol oynuyor olacak.

Geçmiş olduğumuz sezonun sonrasında fazlasıyla heyecanlı, çok daha dinamik ve tamamen aşk dolu bir sezona hazırlanmakta olan ‘‘Kuzgun” isimli dizinin yeni bölümleri de daha şimdiden merak içerisinde beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.