Reyting konusunda mutlular

Reyting konusunda mutlular

35

Salı akşam üzeri ATV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmakta olan ”Kimse Bilmez” isimli dizi, 11. bölümü ile birlikte Salı akşamının en fazla izlenmiş dizilerinden bir tanesi oldu.

 

Salı akşam üzeri ATV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmakta olan ”Kimse Bilmez” isimli dizi, 11. bölümü ile birlikte Salı akşamının en fazla izlenmiş dizilerinden bir tanesi oldu. Yapımcı kısmında Baba Yapım, yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı ile birlikte U. Hakan Eren’in yer aldığı Atv kanalının çok fazla sevilen dizilerinden biri olan ”Kimse Bilmez”, dün paylaşılmış olan 11. bölümü ile birlikte, Tüm Kişiler isimli kategori içerisinde en fazla izlenmeyi başaran yapım olarak öne çıktı. ”Kimse Bilmez” isimli dizinin yeni paylaşılan bölümü, Tüm Kişiler isimli kategoride %4,37 izlenme seviyesinin yanı sıra %14.37 oranındaki bir izlenme payı alıp 100 tane programın arasında 1. olmayı başardı.

Ali ise, Sevda’nın mahallelinin karşısında küçük düşmesine hiç bir şekilde izin vermemiş oldu ve Sevda’nın atmış olduğu yalanına ortak olmuş bir durumda. Mahallede yaşayanlar ise Ali ile birlikte Sevda’ya tamamen sürpriz bir düğün hazırlamış oldu. Ali ile birlikte Sevda’nın gelecekleri tam olarak ne olacak?

Ali ile birlikte Sevda’nın evlenmiş oldukları bilgisine ulaşan Duygu teselliyi ise Pilot’un yakın ilgisi ile bulmuş oldu ve ilk defa Pilot’un kendisine göstermiş olduğu hislerine bir karşılık vermiş oldu. Pilot, Duygu üzerinde gerçekleşen bu değişimin farkına varmış oldu ve Duygu’nun yanından hiç bir şekilde ayrılmadı. Pilot ile Duygu’nun ilişkisi tam olarak nereye varmış olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.