EDHO için 2 yeni transfer

EDHO için 2 yeni transfer

166

Atv ekranları üzerinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli herkes tarafından sevilen popüler dizi 5. sezonu için yeni karakterler ile başlayacak.

 

Atv ekranları üzerinde yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli herkes tarafından sevilen popüler dizi 5. sezonu için yeni karakterler ile başlayacak. Oktay Kaynarca ile birlikte Tarık Ünlüoğlu ve Ozan Akbaba’nın başrollerinde bulunduğu popüler dizi içerisinde transferler ise bitmek tükenmek bilmiyor.

EDHO isimli popüler filmin 5. sezonu içerisinde 3 tane önemli transfer gerçekleştirilmişti. Selda Alkor geçtiğimiz haftalarda diziye katılmış olduğu konusunda bir açıklamada bulunmuştu. Alkor’un açıklamalarının hemen sonrasında usta oyunculardan biri olan Burak Sergen ile birlikte 2000’li senelerin ilk dönemlerinde şöhrete kavuşmayı başaran Naz Elmas dizinin kadrosu içerisinde yerini almaya başladı.

Şimdi ise çok iyi 2 yeni isim daha kadronun içerisine dahil edildi. Ufuk Tevge ile birlikte Kutay Sungar dizi içerisinde Burak Sergen’in oynayacağı karakterinin oğulları şeklinde ekranlarda boy göstermeye başlayacaklar.

Ufuk Tevge daha öncesinde Vatanım Sensin isimli dizi içerisinde kısa bir rolde yer alarak oyunculuğunu göstermişti. Kutay Sungar de Mehmetçik Kutül Amare ile birlikte Payitaht Abdülhamid (Nişanyan karakteri) dizileri içerisinde yer alarak oyunculuğunu gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.