Afili Aşk sevenler bu yeni gelişmeye bayılacak

Afili Aşk sevenler bu yeni gelişmeye bayılacak

39

Kanal D ekranlarında yaz sezonu başladığından bu yana izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor Afili Aşk isimli dizi.

 

Kanal D ekranlarında yaz sezonu başladığından bu yana izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor Afili Aşk isimli dizi.

Çağlar Ertuğrul ile birlikte Burcu Özberk’in ekranlardaki mayası o kadar iyi tuttu ki izleyenler bu çift ile birlikte hikayesini de çok fazla sevmeye başladı.

Az sayıda yer alan yaz dizilerinin arasından sıyrılmayı başaran ve yeni sezonla alakalı bilet almayı da başarmış olan Afili Aşk isimli diziye şimdi ise izleyenler; ‘‘Erkenci Kuş’’ isimli talihi istemekte. Hatırlarsanız Erkenci Kuş isimli dizi de yaz sezonu içerisinde başlamış ve daha sonra ara vermeden sezon süresince ekranda yer almıştı.

Aslında Ocak ayına kadar devam etmesi bekleniyor olsa bile bir müddet önce ekrana veda etmiş oldu. Fakat unutulması zor romantik komedi dizilerinin arasında yer almayı başarmış olduğu gibi, yazın paylaşılan diziler arasından sıyrılarak çok uzun bir zaman boyunca ekranlarda kalmayı da başarmış idi.

İşte bundan dolayı da Afili Aşk isimli dizinin takipçileri benzeyen bir şansın kendi izledikleri diziye de tanınması konusunda bir dileğe başladı. Dizi ile ilgili reytingleri şu anlık iyi gitmekte. Yeni sezonla ilgili dizilerin yayınlanmaya başlaması ile beraber tam olarak olacağını hep beraber görmüş olacağız ancak kanal diziye çok fazla güveniyor ki yeni sezonla ilgili olarak yeni çekimler dahi yaptırmış bir durumda!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.