Kurşun isimli dizi nasıl?

Kurşun isimli dizi nasıl?

48

Yeni sezonda hakkında en fazla merak olan yapımlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki Kurşun…

 

Yeni sezonda hakkında en fazla merak olan yapımlarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki Kurşun…

Projeyle alakalı tasarımı Gül Oğuz’un üstlenmiş olduğu, Most Production imzasına sahip diziyle ilgili olarak izleyicilerin merakları tavan yapmış bir vaziyette.

Fox TV isimli kanalın yeni dizisiyle alakalı olarak oyuncular geçmiş olduğumuz hafta okuma provası ile çalışmalar yapmaya başlamıştı. Oyuncuların tamamen enerjik durumlarıyla birlikte neşeleri kısa zaman içinde çok daha uyumlu bir tablo ortaya çıkacak olduğunu da göstermeye başladı. Set içerisinde hazırlıklar da bütün hızı ile devam ediyor.

İstanbul ili içerisinde gerçekleştirilecek çekimlerde setin mekanı ise Arnavutköy olarak biliniyor…

Engin Altan Düzyatan, tam tamına 5 sezon boyunca devam eden Diriliş Ertuğrul isimli macerasından sonra 1970’li senelerin güçlü savcısı Orhan isimli karakterle ekrana yeniden dönüş gerçekleştirecek.

Poyraz Karayel isimli dizideki Ayşegül karakteri sayesinde akıllara kazınmayı başaran Burçin Terzioğlu da, uzun bir ara verdikten sonra ekrana Leyla isimli karakterle beraber dönüş yapacak.

Dizide yer alan hikaye de çok fazla dikkat çekiyor.

İstanbul ilinin 1970’li senelerine ışık tutmakta olan ”Kurşun” isimli dizi, adalet arayışında olan Orhan Atmaca adına sahip bir tane savcının, kalemine çok fazla güveni olan hırslı gazetecilerden Leyla Devrim’le beraber vermiş oldukları mücadeleyi konu edinmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.