Enerjileri Şampiyon isimli diziye güç vermekte

Enerjileri Şampiyon isimli diziye güç vermekte

213

Emir Özyakışır, bundan tam 2 sene öncesinde ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ isimli dizi de Ali’nin küçüklük durumunu canlandırarak ekranlara gelmişti.

 

Emir Özyakışır, bundan tam 2 sene öncesinde ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ isimli dizi de Ali’nin küçüklük durumunu canlandırarak ekranlara gelmişti. Hemen sonrasında geçmiş olduğumuz sezon da ‘Gülperi’ isimli dizi içerisinde Can karakteriyle çok fazla beğenildi. Şu dönemlerde de TRT1 ekranları üzerinde yayınlanmaya başlayan ‘Şampiyon’ adlı dizide Güneş isimli karakteri canlandırmakta. Dizi içerisinde babası rolundaki Fırat Bölükbaşı’nı oynamakta bulunan Tolgahan Sayışman ve Emir Özyakışır arasında çok daha farklı bir sevgi bağı bulunuyor. Daha yeni baba olmuş bulunan Tolgahan Sayışman, Özyakışır’a karşı çok sıcak davranışlarından dolayı da fazlasıyla dikkat çekmekte.

Ünlü durumda bulunan oyuncu, instagram hesabı üzerinden ufak partneriyle bir pozunu paylaşıp aralarında yer alan enerji ile birlikte güçlü iletişimi de sergilemiş oldu.

Tolgahan Sayışman, haber görselinde yer alan fotoğrafın paylaşımını yaptı ve yoruma; ”Kafkas’in ufukları üzerine bir Güneş gibi doğmuş olacak çocuk. Tolgahan abinin almış olduğu çikolatalar da feda olsun sana Şampiyon” ifadeleriyle bir not yazdı.

Şampiyon isimli dizi, 12 Eylül Perşembe akşamında ise ilk bölümüyle ekranlar üzerindeki yerini almış oldu. İzleyen herkes çok büyük bir keyif almış olduklarını ifade ediyor. Sayışman’a hayran olanlar ise harika bir dizinin gelmiş olduğunu yazıyor.

Fakat reytinglerle alakalı sonuçlar da Şampiyon isimli dizi konusunda çokta beklenilmekte olduğu gibi gelmedi. Diziye ait reytinglerinin gelecek haftalar itibariyle daha da artması konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.