Yeni sezon içerisinde adeta patlama yapacak

Yeni sezon içerisinde adeta patlama yapacak

33

 

Show TV ekranları üzerinde 16 Eylül pazartesi günü Çukur isimli dizi 3. sezondaki 1. bölümü ile ekranlardaki yerini almış olacak. Diziye hayran olanlar büyük bir merakla ve büyük bir heyecanla yeni sezonu beklemeye başladı.

Ercan Kesal’ın canlandırmakta olduğu İdris Koçovalı yaşamını yitirdi.. Yamaç Koçovalı ise sonrasında delirdi.. Cumali ile birlikte Vartolu, Celasun yani diğer adı ile Çukur’un adamları da hapis içerisinde.. Babasının yaşamını yitirmesini hazmedememiş olan Cumali de adeta çıldırmakta. Cumali tarafından gardiyanlara dayak atılmış olan sahneden hemen sonrasında hapiste de sergilemiş olduğu dövüş sahneleriden sonra hayran olanlar ona ”Rambo” isimli lakabı takmış bir durumda.

Necip Memili ise dizi ile alakalı 3. sezonun 1.bölümüne ait fragmanını açık bir şekilde paylaştı. Takipçileri yorum olarak; ”Rambo Cumali intikamını almış olacak” ifadelerini kullanarak yazılar yazdı. Diziye hayran olanlar özlemiş olduklarını ve büyük bir merak ile beklemekte olduklarını ifade eden yorumlar yapıyorlar.

”Hadi Rambo Cumali kalk” şeklinde haykırmakta olan hayranları, yeni sezon içerisinde Necip Memili’nin oyunculuğu için adeta şapka çıkartmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.