Kuzey Yıldızı isimli dizinin reytingleri nasıl?

Kuzey Yıldızı isimli dizinin reytingleri nasıl?

113

Kuzey Yıldızı isimli dizi ilk bölümü ile sosyal medyayı etkisinin altına almayı başardı.

 

Kuzey Yıldızı isimli dizi ilk bölümü ile sosyal medyayı etkisinin altına almayı başardı.

Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci’yi başrollerde buluşturmuş olan ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ isimli dizinin ilk bölümü beğeni toplamayı başarmış oldu. Dizi içerisinde yer alan şivelerle birlikte şiddetin sevimli bir şekilde gösterilmesi hususunda bazı eleştiriler bulunuyor. Fakat ilk bölümün hissettirmiş olduğu sıcaklığının yanı sıra izleyenleri ekrana taşıyabilecek güzellikler ile dolu bir durumda bulunduğu da bir gerçektir..

Aslıhan Güner’in dizi içerisindeki rolüne ne kadar fazla yakışmış olduğu da hemen kendisini belli edenler arasında yer aldı. İsmail Demirci ise rolündeki performansı sayesinde büyük bir beğeni toplamış oldu.

#KuzeyYıldızıİlkAşk isimli etiketle birlikte Twitter platformu üzerinde Türkiye içerisinde tam tamına 10 saat 25 dakika kadar TT listesi üzerinde kalmış olan diziyle alakalı da çok fazla sayıda yorum yapılmış oldu. Bu söz konusu yorumların çok önemli bir kısmı da olumlu yorumlardı.

Dizi paylaşılmış olan ilk bölümü ile birlikte; ABC1’de bakıldığında %3.75 oranında bir rating ile beraber %11.83 oranında bir izlenme payı, AB’de bakıldığı zaman %3.45 oranında rating ile birlikte %11.49 oranındaki bir izlenme payı, Total’de bakıldığında da %3.82 oranında bir rating ile %11.90 oranında bir izlenme payı elde etmiş oldu.

Kuzey Yıldızı total olarak 3. sıra içerisinde, AB’de bakıldığında 4. sıra içerisinde ve ABC grubuna bakıldığında ise 2. sırada ekranlara çok iyi bir başlangıç yapmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.