Reytinglerin zirvesine oturmuş bir durumda

Reytinglerin zirvesine oturmuş bir durumda

25

15 Eylül Pazar gününe ait reyting sonuçları açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Totalde 1.lik elde etmeyi başaran Aşk Ağlatır isimli dizi çok büyük bir başarıyı elde etmiş oldu.

 

15 Eylül Pazar gününe ait reyting sonuçları açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Totalde 1.lik elde etmeyi başaran Aşk Ağlatır isimli dizi çok büyük bir başarıyı elde etmiş oldu. MF Yapım şirketinin Show TV kanalında karşımıza çıkan ve büyük bir ilgiyle izlenmekte olan dizisi ”Aşk Ağlatır”ın 2. bölümü de heyecan dolu sahneleri sayesinde beğenileri toplamayı başardı.

Reyting tablosuna bakıldığı zaman ABC1 içerisinde %4.43 oranında bir rating ve %12.02 oranında bir izlenme payıyla birlikte 3. sırada yer almış olan Aşk Ağlatır isimli dizi, AB içerisinde de %3.97 oranındaki rating ve %11.06 oranındaki bir izlenme payıyla tekrar 3. sıra içinde kendisine yer bulmuş oldu. Dizi Total’e bakıldığında da %5.10 rating ile birlikte %13.99 izlenme payı sayesinde birincilik koltuğuna oturmuş oldu.

Söz konusu bu dizi, #AşkAğlatır isimli etiketle beraber Twitter üzerinde Türkiye içerisinde tam tamına 12 saat 45 dakika boyunca da TT listesi üzerinde kaldı.

Yapımını MF Yapım şirketinin, yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu’nun üstlenmiş oldu, yönetmen olarak Gökçen Usta’nın yer aldığı, senaryosunu ise Yelda Eroğlu’nun kaleme alarak ”Love That Makes You Cry” isimli diziden uyarlamakta olduğu Aşk Ağlatır’ın başrollerinde Deniz Can Aktaş ile birlikte Hafsanur Sancaktutan ve de Yağızcan Konyalı yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.