Uraz Kaygılaroğlu yeni sezonda Sefirin Kızı adlı dizide

Uraz Kaygılaroğlu yeni sezonda Sefirin Kızı adlı dizide

137

Sefirin Kızı isimli dizi için çok daha yeni bir ünlü isim katılmış bir durumda! Sefirin kızı isimli dizi ile alakalı çok daha yeni gelişmeler ortaya çıkmaya başladı.

 

Sefirin Kızı isimli dizi için çok daha yeni bir ünlü isim katılmış bir durumda! Sefirin kızı isimli dizi ile alakalı çok daha yeni gelişmeler ortaya çıkmaya başladı. Engin Akyürek ile birlikte Neslihan Atagül’ü buluşturmuş olan söz konusu bu dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor..

Geçmiş olduğumuz gün içerisinde Kara Sevda isimli dizi içinde rol almış bulunan Erhan Alpay popüler diziye ‘Akın’ adlı karakterle katılmış olduğu ortaya çıkmış idi. Dizi içerisinde iki tane daha yeni gelişme yer alıyor. Bunlar arasından bir tanesi Uraz Kaygılaroğlu’nun Sefirin Kızı isimli dizi içerisine katılması olarak öne çıktı.

Başka bir yeni gelişmesi de çekimlerin başlayacak olduğu tarih artık açık bir şekilde kesinleşmiş durumda. Dizide yer alan bütün ekip Eylül ayının sonundan itibaren toplanıp çekimlere başlamış olacak.

Uraz Kaygılaroğlu son olarak TRT ekranlarınd izleyicilerin karşısına çıkan Baba Candır isimli dizi içerisinde rol almış ve bu dizi içerisindeki performansı sayesinde de izleyen herkesten tam bir not almayı başarmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.