Kardeş Çocukları isimli dizi finale doğru gitmekte

Kardeş Çocukları isimli dizi finale doğru gitmekte

28

Star TV ekranlarında izleyiciler ile 2. sezon içerisinde Salı akşamları buluşmaya başlayan Kardeş Çocukları isimli dizi, ne kadar üzücü ki beklentilerin altında kalmayı da sürdürmekte..

 

Star TV ekranlarında izleyiciler ile 2. sezon içerisinde Salı akşamları buluşmaya başlayan Kardeş Çocukları isimli dizi, ne kadar üzücü ki beklentilerin altında kalmayı da sürdürmekte.. İddialı bir durumdaki kadrosuna karşın dizi final yapmaya koşar adım ilerlemekte..

Mehmet Aslantuğ ile birlikte Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Berkay Hardal ve Afra Saraçoğlu benzerindeki çok önemli isimleri kadrosu içerisinde buluşturmuş olan dizi, ne kadar üzücü ki Salı günleriyle ilgili hiç bir şekilde umut vermiyor.. Birinci sezonunda Pazar günlerinde paylaşılmakta olan ve durumu idare edebilmeyi başaran söz konusu dizi; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziyle beraber Kadın isimli dizinin sürüklemiş olduğu Salı akşamları konusunda izleyicileri ekrana taşıma konusunda çok fazla zorlanıyor.

Star TV ise diziyle alakalı günü yeniden Pazar gününe alma konusunda bir karar alırsa bu bir açıdan dizinin kurtulması konusunda bir şans verecek olabilir. Fakat 1 Ekim tarihinden itibaren Kadın isimli dizi de 3. sezonu ile ekranlara gelmeye başladıktan hemen sonra Salı akşamlarında reytinginin düşüş göstermesi ve final potasına girmiş olması hiç bir şekilde şaşırtıcı bir haber olarak karşımıza çıkmayacak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.